Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek osszejott a baba, az...

Akinek osszejott a baba, az erzett valamit (haspuffadas, hasszurka, enyhe alhasi gorcs) a peteeres es a kovetkezo nemvart menzi (ami persze mar nem is jott meg) kozotti idoszakban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, minden ugyan úgy történt mint máskor. Viszont a beágyazódás környékén hasmenésem volt, bár gondolom ez nem függ össze.
2012. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szokatlanul erős PMS-t és amit viszont korábban soha nem éreztem előtte: gyakori hüvelyi bizsergést.
2012. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont fesztiváloztam mikor elkezdtem enni mint az örült még soha nem ettem ennyit :)

Utána elkezdtünk nyanakodni és hát pozi lett a tesztem

2012. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat gyanakodni
2012. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
második gyereknél egyszerűen tudtam hogy összejött, pedig biztos nem érezhettem még a folyamatokat 3-4nappal a szex után, de én úgy éreztem valami zajlik odabent.Aztán rá egy hétre migrénes fejfájás, puffadás még a nemvárt előtt.
2012. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!