Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzimnek hétfőn kellet...

A menzimnek hétfőn kellet volna megjönnie, az az 8adikán viszont 1esején volt pecsételő vérzésem. Ez jelentheti azt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fejfájásaim vannak,hasfájás, regeli rosszul lét nincs,ugyanakkor hetfon csinaltam tesztet ami negativ lett,ezért szerdan megismeteltem,

Szinten negativ lett. Szerintetek mi alhat a dolog mogtt?



2012. okt. 11. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:
van néhany tünet,de olyan reggeli rosszul let, vagy hogy kimerult lennek vagy iesmik nincsenek,nem szeretnék gyereket es nagyon izgulok..orulnek ha irnatok valami valaszokat:) meg ami megkonnyebitheti a dolgotokat a valasz megadasaban leirom a pontos tuneteket:Hasfájás,mellfeszülés ,mellfájás,fejfájás,székrekedés,többszor jarok pisilni..kb ezek lennének.nagyon megkoszonnem ha kapnak valaszokat..
2012. okt. 11. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nátha vagy valami vírus fertőzés is. De jobb lenne dokihoz forduli
2012. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm..szombatig várok.hátha megjön:). legyszives meg irjatok meg a velemenyeteket..elore is koszonok minden hasznos tippet.!!
2012. okt. 11. 15:47
 4/4 anonim válasza:

Igazából jelentheti, és a reggeli rosszullét nem mindenkinél jelentkezik, és sokszor csak később. A kimerültség is inkább 3 hét körül. A pecsételő vérzés a várhetó menstruáció környékén pedig lehet amiatt, mert teherbe estél.

De a tesztek elég pontosak, amennyiben reggeli első vizelettel használtad őket, így ez esetben nem kell félned, de biztosat úgy is csak orvos tud mondani.

2012. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!