Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken volt, hogy 19 napja...

Pénteken volt, hogy 19 napja múlt el és erre péntek délután megjött, de mára csak akkor vérzem ha pisilek. Ez jelentheti azt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

a vérzés nem igazán azért van mert terhes vagy.

2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni,hogy anyukám is meg anyu tesója is kb 4-5hónapos terhes volt mikor már nem menstruált.
2010. okt. 24. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a vérzésed sokkal gyengébb, mint a szokásos, akkor könnyen lehet beágyazódás is. (Erre utal a 19. nap is.)


Egy hét múlva tudsz tesztelni.

2010. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. okt. 24. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy anyukád menstruált az első időkben, de az azt jelenti, hogy a mensi rendes idejében jelentkezik némi vérzés, de nálad ez jóval korábban történt...úgyhogy ez nem teljesen ugynaz. Ez lehetett a beágyazódástól, de nem biztos, csak lehet. Úgyhogy nem, nem jelenti azt, hogy terhes vagy, csak lehet. Pár nap múlva kiderül. Drukkolok! Írj majd ha csináltál tesztet.
2010. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem anyukámat és azt mondta,hogy majd veszünk tesztet mert a korai vérzésem melett csütörtökön olyan érzésem volt mint aki felfázott és mondta h mikor terhes volt velem akkor ő is azt hitte felfázott...
2010. okt. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!