Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tart nálatok a...

Hány napig tart nálatok a középidős vérzés?

Figyelt kérdés
Nálam,van olyan,hogy 5-6 napig is,van egy-egy vércsík a hüvelyváladékban,vagy picit barnázok,vagy ebben az időszakban aktus után picit vérzek.Nekem menszi előtt 3-7 nappal szokott barnázásom lenni,és most ez a középidős dolog úgy tűnik már összeér a másikkal.Van itt még olyan akinek hasonlóan zajlik?
2012. okt. 11. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnak hogy van, nálam ilyen nem szokott lenni.
2012. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, hogy nekem csak a második szülés után alakult ez ki. 2-3 napon keresztül szoktam barnázni. Általában a 10-12. napon. 26 napos ciklusom van.
2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozepidos verzes egyetlen alkalommal tuszorepedeskor meg csak csak normalis is, de tobb napig biztos nem, raadasul mensi elott tobb napig barnazni meg inkabb nem normalis, nem akarok veszmadarkodni, de valszeg proeszteron gond lesz, kellene egy hormonvervetel, amirol endokrinologussal kellene konzultalni, mert a progi hiany sok esetben vetelest okoz.
2012. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem a harmadik szülésem után van ez,de előtte sajnos elvesztettem egy babát sárgatest elégtelenség miatt.A harmadikkal már szedtem az Utrogestant.Gondolom,hogy a havi előtti barnázgatás megint hormonzavarra utal.Azülés után 3 hóval megjött,és azóta barnázok előtte.A szoptatást májusban hagytam abba.
2012. okt. 11. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor tenyleg a progeszteron a gond, a sagatest termeli a progeszteront, ami elvileg ellatja a babat, amig a mehlepeny ki nem alakul a 9-12. het kozott. Azt sajna nem tudom, milyen celzott kezelest szoktak erre alkalmazni, illetve tudom, hogy van az utro, meg a duphaston, de hogy van e valami ami helyreteszi vegleg, azt nem tudom. Talan a cickafark tea, ha jol emlekszem, vagy a baratcserje, ami termeszetes megoldas lehet, de hogy az is meddig hat, hogy csak addig mig szeded, vagy tovabb is, errol tenyleg szakembert kene kerdezned.
2012. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkozom én is,hogy vajon muszáj megint hormon tartalmú gyógyszert szedni?
2012. okt. 11. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, ki lehet probalni ezt a cickafark dolgot, anyamnak, aki mar az otvenhez kozelit, segitett, neki is egy ciklusban tobbszor elojon ez a cikluskozi verzes. Multkor mikor kerdeztem tole, azt mondta ugy tunik helyretette, nem tudom issza e meg, de szerintem csinalj vegig egy 3 honapos kurat, aztan meglatod. Ha nem fontos, ne vegyel be feleslegesen ilyen hormongyogyokat, bar nem tudom, akartok e gyereket meg, mert akkor ugyis mindenkeppen szukseg lesz meg effele gyoyszeres tamogatasra, de addig is, egy probat meger.
2012. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy délutánig, néhány óráig, enyhe petefészek görcsöléssel együtt. Most a 22. ciklusnapon enyhe rózsaszines folyásom van. De a menzesz is igy szokott kezdődni (legútóbb a 23. napon, és másfél napig barnázás, aztán menzesz), szóval ki tudja ebből mi lesz.
2012. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, mint a kérdezőnél. Április végén hagytam abba a szoptatást. Köv. hónapban már pozit teszteltem. Július elején pedig el is ment a 10. héten. Illetve elhalt, és missed ab. Kaptam utrót, de nekem csak a pozitiv teszt után kell szednem. Ha most nem jön össze, akkor jövő hónapban kipróbálom a palástfü teát.

(előző voltam)

2012. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!