Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidös vérzés jó? Lehetek...

Középidös vérzés jó? Lehetek most terhes? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés
október 29én volt meg a menstruációm, tegnap lefeküdtünk 2 szer a párommal.kisbabát szeretnénk, így a lábaim kb 15 percig a magasban voltak . középidöben vagyok 16-17.nap .(nekem 30-32 naposak a ciklusok) ma reggel pecsételő vérzésem van ..évente csak 1-2 szer van ilyen . nem értem most ez jó jel a baba szempontjából? mennyi esély van hogy most igy összejön ? a vérzés miatt nem folyik ki a spermája ? ne haragudjatok a buta kérdésért de nem sürün van ilyen nekem . tudna valaki segiteni ? pontosan mi ez a vérzés , és ha 1 nappal elötte feküdtünk le mennyi az esély a terhességre ?

2011. nov. 14. 12:22
1 2
 1/12 ExCaty ***** válasza:
kis vérzés lehet az együttlét miatt is, ha tényleg csak pecsételő akkor nincs ok aggodalomra. a vérzés miatt "nem folyik ki a spermája"! azok a kiskatonák, akik célba akarnak érni azok célba is fognak, egy kis vár nem állítja meg őket! :) hődet nem méred? ajánlom a ciklus.hu-t!
2011. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ExCaty ***** válasza:
nem vár hanem vér, bocsi!
2011. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!

Ez sokmindentől lehet! Lehet az aktustól, lehet a beágyazódástól, de az is lehet, h a peteérést jelzi így a szervezted! Nekem is ritkán szokott lenni ilyenem, az egyik alkalommal baba lett belőle, a másik alkalommal nem!

2011. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mostmár azért erösebb a vérzés . odanyulok és eléggé olyan leszek.s már foltot hagy a fehérnemün is. mi lehet ez? mensinek túl korai . és nem is szokott ilyen hamar vérzésem lenni. az aktus nem volt durva hogy attól ennyire véreznék.:(
2011. nov. 14. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor jó eséllyel lehet beágyazódásos vérzés! vagy esetleg valami miatt felborult a ciklusod! vÁrj pár napot, hogy mi lesz belőle, és keress fel egy dokit!
2011. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt még megjegyezném hogy az elözö menstruációm nem volt épp normális.2 nap vérzés volt 1 nap barnázás.de a teszt akkor negativ volt azóta nem is csináltam. csak nem lehetek terhes akkor. de nem tudom mire vélni ezt a vérzést most .rendes menstruáció szine van de nem darabos semmi ilyesmi és nem görcsölök csak kicsim émelyeg a gyomrom. mi lehet ez ?
2011. nov. 14. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggaszt, inkább menj el orvoshoz, ő meg fog nyugtatni!

Beágyazódás nem lehet, ha tegnap voltatok együtt....

2011. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem mentem dokihoz mert aznap este el is mult . még 1-2 napig volt világos barna szinü a folyásom szinte alig hagyott foltot a fehérnemün. azóta semmi. nem értem mi lehetett. begyázódás semmiképp mert 1 nappal elötte feküdtünk le , elötte meg nem voltunk együtt ebben a ciklusban . most vagy tüszörepedés volt, vagy olyat is olvastam hogy mivel az elözö mensim nem volt meg rendesen igy ürült most is . passz. azt nem tudom hogy ilyenkor teherbe eshettem e vagy a vérzés miatt kizárt. 27.én kell megjönnie az még 8 nap. multhónapban ilyenkor már fájt a mellem most még semmi. vagy ennyire felborult a ciklusom. hmm.
2011. nov. 18. 23:39
 9/12 A kérdező kommentje:
sziasztok! irok , mert történt azóta pár esemény. pár napja elég furán érzem magam .állandóan olyan a hólyagom mintha pisilni kéne,sokszor undort kapok dolgoktól,és ma reggel nagyon erös hányingerrel ébredtem.ma délután csináltam egy tesztet, expect nevüt. 5 percen belül megjelent egy második vonal igaz nagyon nagyon halvány de szabad szemmel látni,és még van 4-5 napom a nem! vártig. utána néztem ennek a tesztnek azt irják nagyon megbizható, és korán jelez ha baba van . http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. az a furcsa még hogy máskor ilyenkor már puffad a hasam , most semmi. illetve ez a fura émelygés szédülés ami rajtam van. a hólyagom pedig olyan mintha fel lennék fázva de nem vagyok.a mellem sem fáj pedig mensi elött szokott. szerintetek baba lesz? ha nemlenne nem jelezne semmit a teszt se idön belül, sem idön túl nem? már fél órája csináltam ,de még most is jól látszik.
2011. nov. 22. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszt,akkor baba :-) remélem örülsz!!

Egyébként biztosan korábban volt a peteérés!

2011. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!