Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark és palástfű...

Reménysugár27 kérdése:

A cickafark és palástfű teákat el lehet kezdeni inni peteérés utáni 6. napon is? Vagy így árthat, bezavarhatja a ciklust még jobban? Vagy csak ovu napjától ajánlott inni?

Figyelt kérdés
Sárgatest elégtelenségem van,(rövid luteális fázis és pecsételés) kaptam Proverát, de szeretnék még többet tenni a babaprojekt érdekében.

2012. okt. 11. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak a palástfű teát idd!
2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cickafarkot szerintem is hagyd ki. Egyrészt mostmár a ciklusod 2. felében vagy, ilyenkor már amúgy sem szabad, másrészt ha csak a sárgatesttel van gond, a peteéréseddel nem, akkor az csak feleslegesen bekavarna.
2012. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, peteérésem az volt, éreztem is nagyon fájt. De legalább volt. :) És az orvos is látta 15. napon 2 tüsző is volt, 16 mm-es. Akkor még ma is ihatok palástfűt, mondjuk estére egyet? A Proverát már 6. napja szedem, még van 4 nap belőle...és aztán nem kellene megjönnie. :) Köszönöm a segítséget !
2012. okt. 11. 18:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Első kérdező vagyok. A véleményeteket szeretném kérni a következőről. Ma vagyok a 6.napon peteérés után. Tegnap és ma nagyon világos barna színű gyenge pecsétem volt.Ma reggel ehhez enyhe menzesz szerű érzés társult,majd néhány órája már lenn középen (a méhemben) egészen szúróan, tompán fáj, mintha ki akarna szakadni vmi.Ez mitől lehet, volt már hasonló valakinek, aki tervezte a babát? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. okt. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!