Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már valakinek tojásfe...

Sikerült már valakinek tojásfehérje nyák nélkül teherbeesnie? úgy hallottam, h a szex közben izgalom hatására lêtrejött nyák is kedvez a spermiumoknak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a spermiumok miatt lényeges a tojásfehérjés nyák. Persze nyilván kedvez a haladásuknak, de tojásfehérjés nyák peteéréskor szokott lenni. Namármost izgalom ide vagy oda ha nincs peteérés, akkor teherbeesés sem lehet belőle.
2012. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha van peteérésem,tojásfehérjés nyákom meg nincs?mert ovum tuti h van,a hőmből itélve..
2012. okt. 11. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a nyák nem jelentkezik mindenkinél, valakinél több, valakinél kevesebb van...Nekem pl. minden hónapban pontosan a 9 napon jelentkezik és tart egészen a 13. napig a nyák, 26 napos a ciklusom, vagyis nagyjából jó időben jelenik még...örülök is neki, jelzi a peteérést.De ne keseredj el, ha neked nincs, mert attól lehet ocvuláció!Sok sikert!
2012. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyák nem annyira lényeges, a fickók feljutnak ígyis úgyis. Az a lényeg, hogy van peteérésed.
2012. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. okt. 11. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
igen,nekem sikerült :) 6hetes vagyok most
2012. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, de soha-soha nem volt tojásfehérjés nyákom.
2012. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!