Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor beágyazódáskor esik le...

Amikor beágyazódáskor esik le a hő, akkor mennyi hőesés mondható normálisnak? Ma vagyok peteérés után 6-7 nappal és leesett a hőm.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnézhetnénk a görbédet?
2009. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze! Ebben a hónapban annyit linkeltem ide, mintha már már unatkoznék, pedig nem is. Köszi! :)


A peteérés szerintem később volt...


[link]

2009. aug. 6. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ez most tényleg zuhant egy picit, de szerintem simán visszamászhat. Ne ijedj meg. Ezt a mai esést annyi minden ok kiválthatta, majd a következő napi hőeredményeid többet fognak mondani.

Belinkeled ide holnap is, mert rádnéznék majd! Egyébként hány naposak a ciklusaid? Ja és szerintem a 15-16. ciklusnapodon lehetett a pé.

elős voltam

2009. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A ciklusaim kb. 32 naposak. Ha nem csapott be a szervezetem akkor a 15-16. napon volt tényleg a peteérés. :) Ez a 2. hónap, hogy mérem minden nap, viszont peteérés után szoktam mérni. Nem hirtelen, hanem lassan szokott leesni a vérzés előtt 1-2 nappal. Persze, minden hónap más, csak most ez hirtelen esésnek tűnik.

A méhszájam zárt és fent van, szóval akár hogy is nézzük, még nem kell megjönnie. Megjövetel előtt 4-5 nappal szokott nyílni... Furcsa.

Köszi szépen a válaszod, és azt is, hogy idenézel holnap! :)

2009. aug. 6. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Beágyazódástól NEM ESIK LE A HŐ.


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.



Most nekem is leesett, kb egy héttel a pém után. Nézd csak: [link] Még nem aggódom, bízom benne, hogy visszakapaszkodik.

2009. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, a forrás: [link]
2009. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó válaszoló, látod, ennyit értek hozzá. :) Asszem hő alapján egy cipőben járunk! Szorítok neked!
2009. aug. 6. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Én várom a belinkelt görbéd ma is :-)
2009. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! Ma picit feljebb ment...


[link]

2009. aug. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!