Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbések, megmondanátok...

Hőgörbések, megmondanátok nekem, hogy hogyan is kell?

Figyelt kérdés

Elkezdtem mérni a hőmet, minden reggel ébredés után egyből.Az a bajom, hogy nem emelkedik a hőm.Pár napig mindig ugyan annyi aztán emelkedik egy-két tizedet és megint úgy marad pár napig.Most a legtöbb napok óta 36,5.

Ha megmondjátok hogy kell csatolom is.Ciklus.hu-s.


2012. okt. 12. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A görbe alatt van egy link, azt kell ide bemásolni.
2012. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bal oldalon van egy oszlop ott katt a "Ciklus diagram"-ra,kiadja a görbédet és azalatt pedig a link amit be tudsz másolni
2012. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Becsatolom, de tényleg most csináltam először és sajnos nem is az első naptól de azért megmutatom.


[link]

2012. okt. 12. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem lehet látni semmit. De jó eséllyel a 13. napon volt ovud.
2012. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szeptember 23-án volt meg utoljára és elvileg 4-én kellett, hogy ovum legyen.25 naposak a ciklusaim missed ab után.
2012. okt. 12. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg, gyakorlatilag a görbédből akkor is úgy néz ki, hogy 1 nappal később volt:D
2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgyse lenne baj, csak legyen.A fájás megvolt így remélem a gyakorlatban is megtörtént:) Viszont, amint látod tegnapi nap újra tojásfehéres nyákom volt, bár azóta nincsen.Érthetetlen?!!..
2012. okt. 12. 11:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Az is baj lehet, hogy pont az nap nem voltunk együtt??
2012. okt. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!