Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem görcs, és nem hasszurka,...

Nem görcs, és nem hasszurka, köldöktől jobbra éreztem ma, , szétszakitó, , érzést, nem volt vészes, csak kellemetlen. Mitől? Sikerülhetett a baba? Jelentheti azt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentheti. Mikorra nem várod?
2012. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha van is baba, a köldök környékén még semmit nem érezhetsz miatta. Ez az érzés valami más lesz.


Ettől függetlenül szurkolok a babához!

Mikor van az esedékes vérzés?

2012. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendszertelem a mensesem,de voltam dokinál,minden rendben van nálam,azt mondta szept.28 körül esedékes,de egy bizonyos gyógyszertől késni fog 2-4 napot.Eddig ugy voltam vele,hogy a bogyó miatt késik,de már azóta is eltelt egy hét,viszont reggel negativ volt a teszt,napközben többször kis időre fáj a fejem,ha vizszintbe helyezem magam hányingerem van,egy hete hasszurkát éreztem,azota az megszünt.Várok még pár napot...
2012. okt. 12. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nezd, tobbszor irtam mar valaszt a kerdeseidre, de most is megteszem. Eloszor is mi az, hogy a doki szerint szept 28-an kell megjonnie. Bele van irva a mehedbe, vagy mi? Masodszor, az, hogy szervi bajt egyenlore nem lat, (merthogy a ciszas petefeszek nalam is pl 3 honap mulva mutatkozott meg a mensi rendszertelenne valasa utan, addig engem is azzal amitott a doki, hogy jajj, nincs onnek semmi baja) az nem azt jelenti, hogy a hormonjaiddal nincs e nagyobb baj. Kezratettel vizsgal vagy mi? Irtam mar de megegyszer leirom, a rendszertelen mensi alapbol nem normalis, a hormonokhoz a nodokik pedig nem ertenek, endokrinologus szakembert kellene felkeresned, aki csinalat egy atfogo vervetelt. Valoszinu hogy peteeresed sincs, akkor pedig a baba se jon ossze. Hitegetheted meg itt magad par napig, vagy honapig, de csak az ido megy vele. En nem hittem anno a dokinak el, hogy nincs semmi bajom, es lam, megis van, csak en nem ultem a bajon meg honapokig, hanem leptem.
2012. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!