Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a beágyazódásos...

Mi a különbség a beágyazódásos és a pé-s hasi fájdalom között? Melyiknél van erősebb görcs, melyiknél hasszurka?

Figyelt kérdés
Melyikhez társulhat derékfájdalom és mikor ilyen a folyás? Mert én akárhogy is olvasom a kettő teljesen egyforma. Oké, annyi különbséggel, hogy pé középidőben van. De ha valakinek esetleg rendkívüli pé-je volt és előbb összejött a baba, mint félidő, akkor honnan tudhatja, hogy mi történik? Velem az a helyzet, hogy elég erősen görcsölt a hasam 5 napig, meg a derekam majd leszakadt. Folyásom nincs, nyúlós, ragacsos egyáltalán nem is volt. Múlt hónapban félidőtől fogva mensiig megvolt a haszurka, meg minden tünet, azt hittem babás vagyok, de most szépen elmúlt minden. Tud nekem valaki tanácsot adni? Kérem segítsetek. Az is elég, ha a bonyolult sztorimat nem kezditek el kigobozni, csak a kérdésre válaszoltok. Köszi!
2008. okt. 30. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a pé-est oldalt szoktam érezni az alhasam felett, a beágyazódásost meg nem tudom, mert csak egyszer volt ilyenem, de azt nem éreztem. Azonban volt egy csepp (tényleg csak egy csepp) vér a fehérneműmben. De ez gondolom mindenkinél más.
2008. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem végülis nem oldalt fájt , nem a petefészkemnél, hanem középen, de inkább teljesen úgy tudom leírni, mint mikor megvan a mensim és akor érzem ugyanezt, nem előtte, hanem közben. Tompán görcsöl, feszít. Puffadt is vagyok sokszor, meg úgy érzem néha, mintha hasmenésem akarna lenni, de nem, csak úgy görcsölgetek. Ez melyikre utalhat inkább? A pé-re, vagy a beágyazódásra?
2008. okt. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!