Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ihatok kólát terhesen? Árt a...

Ihatok kólát terhesen? Árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és a rosszullétekre is nagyon jó. Kívánom is. Szabad inni terhesen? Vagy árt a babának?
2012. okt. 12. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

én nem innám, semmi egészséges nincs benne, de amúgy szokták ajánlani a reggel rosszullétekre egy pohárral a szénsavat kikeverve belőle. én nem ittam, bár nem volt szerencsére reggeli rosszullétem, de egyébként meg nem is akartam inni mert bármi egészségesebb a colánál. igyál inkább gyümölcslevet :)

bár ha kívánod akkor egy pohárral semmi baja nem lesz a babának, mert akkor levegőt se vegyünk, de rendszeresen ne idd.

2012. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én ittam néha(kb. hetente),mert nagyon kívántam.Lényeg,hogy ne a light változatot idd,mert az abban lévő édesítőszer viszont káros(legalábbis ezt olvastam több helyen).
2012. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
én ittam,nagyon kívántam semmi baj nem lett,mondjuk tény hogy nem egy egészséges cucc,de ha egyszer csak azt kívántam meg kellett kapnom:)
2012. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
bár a "nagy könyv" szerint nem szabadna semmiféle szénsavasat inni, és végig ittam...hol kóla, hol ""csak"" szénsavas üdítő, de majd megvesztem érte...hatalmas, erős, egészséges lett a fiam, lekopogom semmi baja nem lett tőle. :-)
2012. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ittam, valóban jó hányinger esetén. Napi egy - két pohártól semmi baja nem lesz a babának. Ha a koffein miatt aggódsz igyál gyömbért, ugyanolyan hatásos. Ha nem vagy hajlamos a puffadásra (én nem voltam) nyugodtan ihatsz szénsavasat.
2012. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én épp most kortyolgatok:)

9hkm.

2012. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ihatod,csak mértékkel! Hányingerre nekem is ez volt jó, elkortyolgattam én is egy keveset.. A babának meg nem árt.
2012. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a párom heti 1 pohárral engedélyezett, mert nagyon kívántam.Az igaz, hogy amikor nem figyelt ittam még, aztán a vége felé, már nem is kellett.Nem lett semmi baja a babámnak:)
2012. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grófházy ***** válasza:

nekem az elején erős hányingerem volt,és semmi nem használt,csak a canada dry.Doki mondta,hogy agyömbér jó hányinger ellen.

Nekem bejött

Viszont aterhesség alatt egyszerűen nem bírtam rostos ücsit inni.Olyan gyomorégésem volt mindegyiktől,hogy majd belepusztultam.Komolyan!

Apenta málnát,meggyet,duot....ittam és vasárnap az ebéd után 1 pohár coca cola.De jól is esett....

Néha ezen kívül is ittam nhány kortyot,és nagyon jól esett

Mértékletesen nem hiszem,hogy árt

2012. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Max 3 egyseg koffeint ajanlatos inni Pl 2 kola 1 kave (norm tea)stb .

Tilos a dietas udito mert a mucukor nem tesz jot a babanak.

Kola legyen unnepi ital a terhesseg alatt tehat ritkan egy poharral fogyassz. Gyomber tea gyomberes udito a kezdeti emelygesre jo.Rostos udito tele van cukorral ne idd maragy a friss gyumolcsnel finomabb is vagy mixeld natuur joghurtal a gyumolcsot.Vigyazni ekll a sok fahejjal is a babanak mergezo lehet.

2012. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!