Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műszempilla, műköröm terhesen?

Műszempilla, műköröm terhesen?

Figyelt kérdés
Sok képet látok amikor lefényképezitek az első pozitív teszteredményt. Sok a műköröm. Én lenövesztettem már és a műszempillámat is, mert annak a ragasztójában ciánkáli méreg van. A szakmám műkörmös én mégis ellene vagyok. Nem vitafórumot akarok, csak az érdekelni, hogy ti nem aggódtok emiatt?
2012. okt. 9. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Műkörmös vagy? Akkor mondd már meg légyszi, hogy a szimplán zselével megerősített körömnél hol van a cián? Semmi nincs felragasztva a körmömre, csak simán be van vonva zselével, hogy ne törjön le. Ebben én semmi veszélyeset, semmi aggódnivalót nem látok.
2012. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Én most olvastam az anyaleszek.hu oldalon a következőt. ide beillesztem neked, amit írnak:


A műkörmökkel mi a helyzet?

Egyáltalán nem javasolt 30-40 percen keresztül vegyszer-gázokat belélegezni, mert ezek közvetlenül eljutnak a magzathoz. Mérlegeljük a fontossági sorrendet!!


Ezt írták és szerintem fontold meg. De a te dolgod!!

2012. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a műszempilla ragasztójára értettem, hogy abban van a ciánkáli. A nő aki nekem rakta, ő olvasta fel anno az összetételét. Az volt az utolsó alkalom, hogy rakattam. Egyébként azóta 4x volt súlyos szemproblémám, sajnos lehet egyéni, de én érzékeny és allergiás lettem az elmúlt egy évben. Ha kérhetném normális stílusban írjatok, nem kötekedni akarok csak érdeklődni egyszerűen, mint leendő anya. A 2. válaszolónak köszönöm a hozzászólást, na pl ilyesmire gondoltam. A porcelán köröm készítésénél használt szer szaga is durva... és hát a zselés műköröm ahogy ráég a körmünkre, hát döntsétek el ti.
2012. okt. 9. 16:31
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 2. ezt kinek írtad? Nekem már 3 éves a kisfiam, és végig volt körmöm. A kérdező pedig lenövesztette - egyébként műkörmös, na ő viszont egész nap "szívja a gázokat", ha még dolgozik. Én havi 1x megyek körmöshöz, és akkor sem hajolok fölé, hogy szívjam a mérget.
2012. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

neked irtam kedves elso... de ha mar van gyereked,akkor biztos hogy hulyek talaltak ki...elvileg vannak nok,akik dohanyoznak,es megsincs semmi baja a gyereknek... -_-

igazad van,nah en lepek is,mert ez csak vitakerdes...

mindenki csinal amit akar...

csao...szepen nezhettek ki mukormosen,muszempillaval kulonben is... igaz eltudtam volna kepzelni anyamnak is,ahogy a korhazban fog engem mukarommal,meg muszempillaval :D

2012. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, szerintem is hagyjuk a témát, úgy látszik mindig betéved ide valaki akinek nem kéne! annyira nem értem, hogy aki ilyen felpaprikázott hangulatban van az minek ír ide...
2012. okt. 9. 16:47
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Műszempillám nincs és nem is lesz sose. Műkörmöm sincs, ugyanis csak a saját körmöm van megerősítve zselével, hogy ne törjön le. Kb. ilyen:

[link]

De ha ez gáz valakinek, hát gratulálok!

2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem az nem gaz...ez a gaz [link]
2012. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Na az ilyennel még segget törölni sem lehet, nemhogy babázni.... de szerintem amilyen az enyém, az egyáltalán nem vészes. Nem túl hosszú - különben beakad mindenbe, és letörik. Nem olyan vékony, mint a saját köröm, tehát még a babát se lehet megsérteni vele. Ezzel még egy jóízűt vakarózni sem lehet, de tényleg!
2012. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Manka68 ***** válasza:
30%

Kedves 9-es válaszoló!

Nem kötekedésnek szánom, csak poénnak : én speciel wc papírt használok a törléshez, nem a körmömet, de hát ízlések és pofonok...

:D

Bocs az off-ért kérdező!

Nekem egyébként tetszenek a finom zselés megoldások. :-)

2012. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!