Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok válaszóljatok! Mitől...

Lányok válaszóljatok! Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Nem rég írtam,de csak 1 választ kaptam,és lehet h túl aggódom de nem volt még nekem ilyen tünetem és aggódom.Ma napközben hirtelen nagyon intenzív vasízt éreztem a számban,azt hittem vér van a nyálamban vagy a fogam vérzik,ami lehet is de amior megnéztem a tükörben nem láttam vér nyomát.Nagyon megijedtem,majd eszembe jutott h szokott ez terhességi tünet is lenni.Gyorsan vettem is 2 különböző tesztet amik negatívak lettek.Ma vagyok a24.napomon,és 28 naposak a ciklusaim.Lehet terhességi tünet,és ha nem vagyok babás mitől lehetett?
2009. aug. 6. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy terhes,akkor a fémes íz a szádban lehet pl attól,ha van amalgám tömés valamelyik fogadban.Olvastam én is itt ,hogy sok "anyukánál"ez is egy jel volt.A te esetedben én korainak tartom a tesztet,de mindenképpen ismételd meg nem várt napján,de biztos,ami biztos alapon 32.napon(ha mondjuk késik is).Szorítok,hogy baba legyen!

További szép napot!

2009. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nincs amalgán tömésem egy sem...:(
2009. aug. 6. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A vasíz nem csak a terhességnek, hanem betegségnek is lehet a tünete. Reméljük, hogy te terhes vagy.
2009. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!