Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cystám van a jobb petefészkemb...

Cystám van a jobb petefészkemben. Akkor peteérésem sincs? Akkor nem lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A ciszta akár fel is szívódhat simán minden további jel nélkül.Nekem is volt,és most 40 hetes kismama vagyok.Van peteérésed is,csak amíg ott van kicsit megzavarhatja a hormonrendet a szervezetedben.

De ha a doki csak x idő múlva kontrollra hívott vissza,akkor semmi komoly,de gyógyszert is tudnak rá felírni,bár az sem gyakori.

2008. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fő dolog az hogy 2 petefészked van !!! Ha ez nemis működik normálisan(általában egy ciszta nem okoz nagy gondot) amásik petefészek ugyanúgy tudja a dolgát. Nekem mind két oldal csupa ciszta , most hogy terhes lettem, a bal oldal letisztult és ott a baba . Neaggódj. Minden rendben van nálad.
2008. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azért beszélnék dokival mert engem tavaly műtöttek cisztára mert 1 évig nem szivodott fel!:(

Nagyon rossz volt vele élni mert állandóan szurt a jobb oldalam de azóta megmüttöttek laporoszkópiával és most ugy néz ki megint ez lesz a bajom.Pedig mi már 3 éve küzdünk a babáért!

2008. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak írom, hogy rég kellett volna kapjál peteérést serkentő gyógyszert, meg esetleg magzatmegtartót.

Ennyi idő után már orvost váltottam!! A negyedik doki segített és most 10 hetes vagyok. Nem kell mindig egy dokinál maradni, mint nagyanyám 100 éve odajár .Kérdezzétek meg másik orvos véleményet is legalább, aztán vissza lehet menni a régihez. Két év után pedig ideje ha apa is elindul vizsgálatra!!

2008. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia.anno én is ciszta mellett lettem terhes...ami felszivodott a honapok folyamán..és a lányom ma már 4 éves:D
2008. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4.válaszolónak írom.

MI 30 hónapja próbálkozunk,a 3.ik dokit koptatom,meg vannak a vizsgálataim(apunak nem kell szerintük,mert már 3 gyermeket nemzett),3 vetélés a mérleg,mégsem tudják mi a gáz,és nem kapok semmit,hanem a várjunkot.3.ik doki.Ezzel nem tudopk mit kezdeni,ha mind egy követ fúj.Annyi pénzem pedig nincs,hogy súlyos százezrekért magán útba kezdjek.Elég az alkalmankénti 6-7 ezer forint a dokinak a magánrendiért.A többit a babára tartogatom.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!