Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e attól még terhes,...

Lehetek-e attól még terhes, ha a jobb oldali petefészkemben ciszta van, de a bal oldaliban pedig nemrég volt peteérésem, és együtt is voltunk?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nemrég? tehát ebben a ciklusban? akkor megvan az esély rá.
2009. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a doki uh-n úgy látta, hogy 3.-án volt és aznap együtt is voltunk, de a jobb oldalon van egy cisztám, és nem tudom az esetleg befolyásolja-e.
2009. márc. 8. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne aggódj a ciszta miatt,majdnem minden kismamának van.Én 3 hetes terhesen mentem orvoshoz és a 7mm-es petezsák melett ott volt a 3.2cm-es cisztám,de fel szívódik majd.Drukkolok hogy baba legyen!!!!
2009. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a dokid nemnormális!ha valakinek cystája van a doki aztmondja hogy először hadmuljon el aztán probálkozzonak. nekem gyogyszert adott rá elismult!de gyogyszer szedése alatt meg nemlehet probálkozni!deha baba van akkor sem lesz baja
2009. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A dokim teljesen normális. Én akartam egy esélyt adni a dolognak, hátha összejön, amúgy laparoszkópiám lenne hetek múlva, de reménykedek hátha nem lesz rá szükség. Amúgy olvastam hogy sokan járnak úgy,hogy terhesek mégis kialakul a ciszta, vagy esetleg cisztájuk van és később felszívódik.

Miért kell egyből kiakadni???

Kérem csak az írjon akinek van elég türelme, és hallott már esetleg hasonlót. Ez csupán érdeklődés a részemről.

2009. márc. 9. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell aggódni a ciszta miatt, sok kismamát ismerek akinek több cisztája is volt a terhessége alatt és nem okozott semmilyen problémát!!
2009. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!