Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe estem?

Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
A várható peteérésem 5-6-7-én volt én 8-án este feküdtem le a barátommal nem védekeztünk babát szeretnék :) Tudom még nem lehet jele de fájdogál a pocim és a havim honnap végére várható csak!
2012. okt. 14. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki védekezés nélkül nemiéletet él az előbb-utóbb terhes lesz azt, hogy neked ennek most jött el az ideje vagy később senki nem tudja megmondani.
2012. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak reménykedhetsz. szurkolunk. :)
2012. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és a barátod is szeretne gyereket?

amúgy igen, lehet. meg az is, hogy nem. 50-50%.

2012. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ő is szeretne!! soha semmi féle fogamzás gátló gyógyszert nem szedtem az első próbálkozás mindent figyelembe vettünk csak evvel a pete éréses valamivel el számoltuk magunkat 1 nappal de reménykedünk!!!:))
2012. okt. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!