Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ra esely, hogy teherbe...

Lehet ra esely, hogy teherbe estem, produkalhatok mar terhessegi tuneteket?

Figyelt kérdés

27-31 napos ciklusom van. Sajnos nem emlekszem pontosan, hogy mikor jott meg legutoljara. Kabe a 25. napon belem elvezett a parom veletlenul. Mindig ugy csinaljuk, hogy ha kozelit, akkor gyorsan kihuzzuk es felhuzzuk a gumit (neki nem szokott elovalladeka lenni) de most az tortent, hogy mar regen voltunk egyutt, mert o delelott es delutan dolgozik, en meg delutan egesz 11 igy joforman csak egyutt alszunk hetkoznap. Meg soha nem fordult elo, hogy nem tudta visszatartani, de most megtortent. 22.-en tortent ejjel. Es mostanaban kellene megjonnie. Ahogy ma delutan dolgoztam, hanyingerem volt 10 korul. Elso babammal az elso par hetben ejszakas voltam es nekem ejszakai rosszulleteim voltak, nem reggeliek. Vele emlekszem, hogy azon az esten megereztem, hogy megfogant, es az elso jel, hogy terhes voltam, az volt, hogy megszedultem munka kozben csak ugy. Egybol tudtam, hogy most mar csinalhatom is a tesztet. Ugyanugy ereztem most is aznap ejjel, hogy szerintem megfogant es ma, mikor hanyingerem volt, rogton arra gondoltam, hogy lehet, hogy tenyleg terhes vagyok. De ha veletlen teherbe is estem, produkalhatok ilyen hamar terhessegi tuneteket?

Hetvegeig varni akarok, ha addig nem jon meg, akkor tesztelek.

Tervezzuk a babat, csak meg par honapot varni szeretnenk. De ha mar megfogant, akkor ...bovul a csalad:D


2012. szept. 25. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Ha 22-én voltatok együtt még be sem ágyazódhatott! Sőt még a hétvége is necces!

De ha mostanában kellene megjönnie, akkor kisebb az esély,hogy sikerült!

2012. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így, hogy tényleg mostanában kéne megjöjjön nagyon kevés az esélye szerintem.
2012. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mitol lehetett hanyingerem, nem syokott lenni.
2012. szept. 25. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet vírus vagy valami rosszat ettél és amiatt van a hányinger, a baba még be sem ágyazódott és a hétvége is kérdéses, még az sem biztos.
2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha terhesség miatt érezted megint, akkor nem a 22-i együttlétből lett az, az biztos. Ennyi idő alatt be sem ágyazódik, nem lehetnek tünetek, még a hétvége is nagyon korai a tesztelésre.
2012. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a történetedet hogy az első babáddal is érezted,tudtad,hogy terhes vagy,akkor ez is biztos be fog jönni!De ha még most nincsenek is tüneteid,akkor max.1-2 hét alatt biztos lesznek is,még meg is unod,ha igaz,hogy a párod belédélvezett,és jó időben is voltatok együtt!!Gratulálok a babához,jó babavárást!!!
2012. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!