Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap is es ma is barnazgatta...

Tegnap is es ma is barnazgattam, nem jött meg meg normalisan, pedig mindig mar az elsö nap rengeteg van, a höm 36,8 de ez nem az ebredesi. Harom nappal menszi elött voltunk eggyütt, ha besikerült, az mar befolyasolhat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a barnázás is a menses része. Így kezdődik, és aztán jön pár nap múlva a vér.
2008. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok. De ha mondjuk akkor megfogant, de meg be sem agyazodott, akkor meg ebbe a menszibe nem befolyasol nem?Egyebkent nekem erössen görcsöl menszi elött, es alatt is,abbol tudom, hogy megjön, mert en nem nagyon barnazgatok elötte, inkabb tiszta folyasom van, es az jo sok.Aztan verzek de nagyon ket harom napig, aztan enyhül, de most olyan furi, mert egyaltalan nem neveznem görcsölesnek amit erzek.
2008. máj. 20. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem,mivel elég későn voltatok együtt,így bebeszéled magadnak.Hatsz a pszichédre,és ezért vannak ilyen tüneteid.

Persze baba is lehetne,de nem mensi előtt 3 nappali szeretkezésből.Ha a ciklusod normális,akkor bizony már rég túl voltál a PÉ-n,ami 10.-17.ciklusnap között van,ti a 24.-en voltatok együtt,így nem lehet baba.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valoszinüleg igazad van, mert tenyleg nagyon szeretnem a babat.Igazabol megis azt mondom, hogy annyira megsem eltem ble magam.Ami tulajdonkeppen erdekelt volna az az,hogy befolyasolhat-e egy nem beagyazodott, csak eppen megfogant terhesseg egy menszeszt.Vegülis ha netalan megis terhes leszek, hamarosan ugyis megtudom.Köszi, hogy valaszoltal, be is fejezem az ezen valo ragodast,mert semmi ertelme.Azert ha tudod befolyasolhatja -e, megirhatnad,:-)köszi
2008. máj. 20. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Öreg róka vagyok.Én úgy gondolom,hogy nem befolyásolhatja,mert még nem történt meg a beágyazódás.Sok sikert.
2008. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jo kivansagot is, es a hasznos valaszt is.Megfogadom a tanacsodat, es leallok a dologrol...marmint, hogy nem ragom magam rajta, mert lehet tenyleg befolyasolom vele a dolgokat, es becsapom magam.Ha jönnie kell, ugyis jön, ha meg nem, akkor meg nem jött el az ideje.Egyszer ugyis sikerül, ha mar egy sikerült.Na nem dumalok mar annyit..:-)köszi
2008. máj. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!