Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi kell még h terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kell még h terhes legyen? Nagyon röhögnék

Figyelt kérdés
szóval van egy haverom, annak van egy barátnője, és a haverommal elmentünk egy egész napra pecázni ketten, és akkor beszélgettünk, és mondja h napi szinten megku.rja a barátnőjét, és kb 2 órán keresztül kur.ja azt mondja hogy ha elsül akkor megtörli egy törölközővel és folytatják tovább, kotont nem használnak...! és már hónapok óta csinálják így, én a helyükben azé nem merném ezt így csinálni, főleg ilyen idősen! nagyon röhögnék ha kiderülne h már pl egy hónapos terhes a csaj! 14/f vagyok, a haverom is 14/f és annak a barátnője is 14/l
2012. okt. 13. 15:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
akkor kamuzott a barátod..
2012. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Gyakori Ferenc ***** válasza:
93%
Nem kéne hallgatnod a haverod hülyeségeit. Kezdve ott hogy 2 órán keresztül nem fognak 14 évesen ...hogy is mondtad? "kúrni"... másodszor pedig olyan nincs hogy "megtörli és folytatják tovább", ugyanis orgazmus után (mondanám h pénisz, de a ti esetetekben) a fütykös nem áll fel egy ideig. Ostobaságotok égbe kiáltó.
2012. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
dehogy kamuzott! nem kamuzott! tuti ismerem, oszt társam is, minden nap ott vagyok nála pár órát is, ez nem kamu!
2012. okt. 13. 15:33
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
de ez kamu ... XD attól hogy ott vagy nála.. az nem jelent semmit.. ilyen nincs.. hidd el a nagyobbaknak.. ilyen nincs !!!
2012. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
nekem feláll orgazmus után, sőt le sem áll!
2012. okt. 13. 15:37
 6/39 A kérdező kommentje:
de ez akkor sem kamuzott! higyjétek már el, ismerem a haveromat, már vagy 10 éve haverom! majdnem mindent együtt csinálunk!
2012. okt. 13. 15:37
 7/39 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Jó oké, aki hülye haljon meg. Amúgy... Ha ez igaz is lenne, neked miért jó ha más lány 14 évesen teherbe esik? Miért kell rajta röhögni? Ennyire korcs vagy lelkileg, vagy csak unalmadban írsz hülyeségeket?
2012. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
én már mondtam párszor h vigyázzon mert terhes lesz, és ő erőszakosan majdnem üvöltött velem, h ha nem gec.izik bele akkor nem lesz terhes, mondtam neki h előváladékban is van sperma és erre azt mondta h nincs, meg h attól nem lesz terhes meg stb., és ezért nagyon röhögnék, mert meg is sértődtem kicsit h engem kioktat!
2012. okt. 13. 15:44
 9/39 A kérdező kommentje:
régebben használtak kotont, de a lány az nem vesz, a haveromnak meg elfogyott a pénze, és ezért csinálják kotonnal! és majdnem minden nap, suli után a lány bemegy a haveromhoz, és a haverom anyja meg dolgozik, és 4-ig nem ér haza, és fél kettőtől 4-ig van idejük bármit csinálni!
2012. okt. 13. 15:46
 10/39 anonim ***** válasza:

Haver!

Te is hülye vagy, hogy ezt elhiszed, a barátod is hülye, hogy ilyet terjeszt, a barátnője meg még hülyébb, hogy még nem hagyta ott a barátodat.

Lehet engem is szidni, de ebből a kérdésből nekem ez jött le.

2012. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!