Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet tojásfehérjés...

Peteérés lehet tojásfehérjés váladék nélkül?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelőttig 28 napos ciklusaim voltak, napra pontosan megjött "kedd" délutánra.

Mióta babával próbálkozunk felborul a dolog, van, hogy előbb jön 1-2 nappal van, hogy késik.Baba sehol.

Nem igazán van váladék amit megnézhetnék, de amit mégis sikerül mintának vennem az még sosem volt ragacsos. Lehetséges, hogy nincs is peteérésem? Ovumikroszkóp az szokott páfrányos lenni.


2012. okt. 15. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Ovumikroszkóphoz nem értek, de nekem sem volt tojásfehérjés nyákom szeptemberbe mégis teherbe estem... :)

2012. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem soha semmilyen nyákom nincs, csont száraz vagyok mindig, és már van két gyerekem, most gyártjuk a harmadikat :)
2012. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!