Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tud segíteni fagyasztott...

Ki tud segíteni fagyasztott embrió beültetésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mikor fagyasztott ET lesz akkor kell kell lenni abban a ciklusban peteérésnek? És csak utána ültetik be őket?
2012. okt. 15. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a szervezetednek azt kell hinnie, h az embrió az épp érő petéből van.
2012. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És szerited ha péntken megyek uh-ra és E2 vérvételre. Ha minden oké, akkor mikorra várható legkorábban a beültetés?
2012. okt. 16. 10:24
 3/7 sumergo ***** válasza:
Nem, nem kell lenni peteérésnek. A barátnőm nemrég volt fagyasztott beültetésen, és injekcióval állították le az agyalapi mirigy hormontermelését, ami a peteérést előidézi. (Gonapeptyl injekciót kapott.) Ezzel az a cél, h a többes terhességet lehetőleg elkerüljék. Nekem viszont nem állították le annak idején fagyasztott beültetésnél, mert nincsenek petevezetékeim, így lényegtelen volt, van-e peteérésem.
2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:

A beültetés napja attól függ, milyennek találja a doki a nyálkahártya vastagságát. :-)

Nekem a 16. ciklusnapon volt a beültetés.

2012. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én is anno úgy hallottam, hogy nem kell elnni peteérésnek, de mindenki mást mond.

Én is a ciklus 1. napjától kapom a gonapeptyl-t. ez annyira kitólta a vérzésemet, hogy 14 napig véreztem. A ciklusom 17. napján voltam először megbeszélésen. Akkor azt mondták, hogy már csak napi fél ampulla gonapeptyl kell és mellé kell szenem a progynova nevű gyógyszert (E2 hormon). És most pénteken megyek újból megbeszélésre, E2 vérvételre és uh-ra. Akkor már a 28. napon leszek. Akkor kb mikkora várhatom szerinted a beültetést?

2012. okt. 16. 14:13
 6/7 sumergo ***** válasza:

Hát, ne haragudj, de kicsit bonyolultnak tűnik az eseted. Nem találkoztam még ilyennel, nem vagyok orvos. így semmi érdemlegeset nem tudok mondani.:-(

De reméljük mielőbb most már! :-)

2012. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, elég bonyolult ez a fagyibeültetés. semmi sem megy simán, remélem ezért lesz meg az eredménye :)

2012. okt. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!