Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy sperma vizsgálat magánorvosnál? Esetleg valaki tud ilyet Debrecenben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi Budapesten egy andrológiai intézetben csináltattunk teljesen magunktól spermavizsgálatot! Bejelentkeztünk, elmentünk, 1 óra múlva meg is lett az eredmény. 10.000 forintba került.


keress rá neten, hogy Debrecenbe hol van ilyen intézet, bár mi 360 km-t utaztunk emiatt.

2009. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi. Miskolcon voltunk a Káli Intézetbe 15000 Ft volt 40 napot vártunk mert naponta csak 1 beteget vizsgálnak meg, az eredmény fél óra alatt meg volt, sőt még a doki átfutotta hogy minden ok e vele.
2009. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ja, igen 1 hetet kellett várni a bejelentkezéstől számítva és ott is elmagyarázták az eredményt, hogy mi mit jelent!
2009. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem a KAáliból ajánlották hogy menjünk máshova:(

mert oda hpv szűrés papír kell!és máshol nem kell és gyorsabb!én ezt nem értem:(

Nem is tudom mit csináljuk érdemesebb oda menni vizsgálatokra vagy nőgyógyász?:(

2009. aug. 7. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:

A férjem a Klinikán volt sperma vizsgálaton, de majd 2 hónap a várólista. :(

A férjem ide akar menni magánrendelésre: [link]

Szerintem nézzetek utána.

2009. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen ezt már mi is néztük:)

mi is erre gondoltunk:)

csak nem tudod mennyi itt?mennyibe kerül?

2009. aug. 7. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
a második vagyok. Nekünk nem kellett semmi papír a taj kártyán kívűl. egyszerűen telefonon bejelentkezett a párom, majd azt mondták éresítenek amikor sorra kerülünk. Így is volt az adott időpont előtt 5 napppal telefonáltak.
2009. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi Debrecenben voltunk a férjemmel magándokinál. A gyógyfürdő területén van a rendelője, ha jól emlékszem 15 ezer volt a vizsgálat, de azonnali eredménnyel. Dr Szűcs Miklós a neve és a férjem szerint jó doki. Ha gondolod telefonszámot is tudok adni.
2009. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia:)

én is azt néztem a :)

megtaláltam a hobnlapját

2009. aug. 7. 19:09
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és leírnád hogy mennyit kellett várnotok rá,amíg idöpontot kaptatok meg hogy nála hogy zajlott?
2009. aug. 7. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!