Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri Kaáliba járók vagy...

Győri Kaáliba járók vagy akiknek valamilyen tapasztalata van dr Kőrösi Tamással?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon jó órvos és szeretnék hozzá elmenni csak sajnos már azt is hallottam hogy lehet hogy már nem él. Remélem ez nem igaz mert minden reményem benne van. Egyébként hány éves lehet?

2012. okt. 16. 09:51
 1/1 anonim válasza:
Jól hallottad. Tényleg jó orvos, a legjobb. Szakmailag és emberileg is. Hála Istennek rosszul hallottad, szerencsére él és dolgozik, remélem a JóIsten még sok-sok évtizeddel ajándékozza meg és jó egészséggel. 56 éves, ha jól tudom. Keresd őt bátran, a recepción konkrétan hozzá kérj időpontot, remek orvos, hihetetlen szakértelemmel!!!
2012. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!