Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van FLP-s tapasztalata vkinek?...

Van FLP-s tapasztalata vkinek? Kérem akinek van ossza meg velünk.

Figyelt kérdés

Mi babát szeretnénk (tesót), csak nekem közben szülés után pm alulműködésem lett, a páromnak rossz a sperma képe!

Azt javasolták, hogy berry nectar, multi maca és royal jelly...


Mit gondoltok?


Melyiket kell a nőnek? Melyiket a ffi-nak? Melyiket mindkettőnknek???


köszönjük...


2012. okt. 13. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mindketten szedhetitek őket! Kicsit drága, de jó!
2012. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a berry nectar a nőknek jó (ffi is ihatja) és a royal jelly is nőknek inkább. A maca-t nők is szedhetik állítólag, én is szedtem egy ideig, de igaziból a férfiaknak nagyon jó.

Nekem is pm. alulműködésem van, illetve más hormonzavarom is, de ezek a szerek igaziból nem tettek helyre, csak endokrinológus tudott segíteni. Bár lehet, hogy használtak valamennyit.

2012. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már szedem a pm alulműködésre a Lertox 50-et, majd novemberben lesz az első vvétel controll.

Ezek valamelyikét kiegészítőként gondoltam volna...


2. válaszoló: sikerült a baba?

2012. okt. 13. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jókat javasoltak, de célszerű lenne még kiegészíteni. Legalább Neked pajzsmirigyre Fields of Greens, a párodnak spermaszám szaporításhoz szelén, Multi Maca, ARGI+. A Multi Maca nőknek is nagyon jó sok mindenre. Ha kedvezőbben szeretnél a termékekhez jutni, akkor célszerű a saját törzsvásárlói kártyádra vásárolni. Ha érdekel, akkor szívesen segítek, illetve pár tapasztalatot is tudok küldeni.
2012. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Második vagyok. Sikerült a baba, de ezeket akkor nem szedtem. Nagyon sokáig próbálkoztunk, így az FLP-t is kipróbáltam, és szinte minden mást (természetgyógyász, talpmasszázs, akupunktúra, gyógynövények). Végül endokrinológus hozott helyre, és inzulingyógyszer (PCOS, inzulinrezisztencia, pm. autoimmun beteg vagyok).
2012. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.: gratulálok :)

Én is szedem már a letrox-ot...ezeket kiegészítőnek gondoltuk...TPO meghatározásom nov. végén lesz!

2012. okt. 13. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!