Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 23. napján mekkora...

A ciklus 23. napján mekkora az esély, hogy teherbe estem? Általában 28-31 nap közt szokott megjönni magától.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok. Hacsak nem késői peteérésed volt.
2012. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit butácska vagyok úgy látszik ebben a témában. Azt tudom, hogy mindig meg van rá az esély, de akkor ezek szerint mindig CSAK AKKOR eshet valaki teherbe, mikor peteérése van?
2012. okt. 16. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen csak akkor. Csak gondolj bele logikusan, ahhoz, hogy megfoganjon a baba, kell egy érett petesejt is, nem? Persze a peteérés "bármikor" lehet, akár extra peteérés is előfordulhat. De a peteérés mindenképp kell hozzá. Ha viszont a rendes peteérésed már megont az adott ciklusban, nem valószínű, hogy a cilus vége felé lesz mégegy, akár "extra" is. Akkor már erősen a progeszteron hormon dominál, na meg amúgy is kicsi az esélye.
2012. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem lettem terhes, a ciklusom 30. napján megjött és az ezen a napon elvégzett terhességi teszt is negatív volt.
2012. okt. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!