Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. napon járok, néha hasszúrk...

30. napon járok, néha hasszúrkálás és puffadás jön Rám, plusz olyan érzésem van, mintha elrontottam volna a gyomrom. Talán baba?

Figyelt kérdés
Nem émelygek, illetve nem hányingerem van, hanem tipikusan az az érzés, amikor az ember elrontja a gyomrát. Feszülő hasfal, nem esik jól az étel stb. Viszont megvannak a tipikus mensi előtti tüneteim is.
2008. máj. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz (reggeli első vizeletből).
2008. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a 26. napon lehet tesztelni,mire vártál eddig?
2008. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) teszteljj nyugodtan!

Grtaula!

2008. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért nem teszteltem eddig, mert, mint sokan mások, jártam már úgy, hogy teszteltem a 28. nap körül, negatív lett, és egy-két napon belül megjött. Gondoltam kivárok egy hét késést, elkerülvén a korai csalódást. Szorítsatok! :-)
2008. máj. 20. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szió!Tesztelj!Én is igy voltam mind te,ezek a tünetek nekem is meg voltak.Most vagyok 18 hétbe,és már érzem mózog a babám:)Legyél bátor!!18 hetes kismami
2008. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!