Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, elkezdett...

14 hetes vagyok, elkezdett látszódni a pocakom. Ez már tuti a baba és nem csak puffadás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy soványabb vagy esetleg egy picit husisabb voltál előtte.. Nekem úgy kb a 3. hónap végéig nem igazán látszódott, mert egy kis felesleggel indultam neki a terhességnek. De ilyenkor már elképzelhető, hogy a baba miatt látszódik a pocakod!! :-)


Boldog babavárást!

27+5 hkm

2011. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, 160 cm és 46 kg, egy pici pocakom volt a terhesség előtt is, de úgy látom és mások is, mintha növekedne :)
2011. máj. 6. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok, ez biztos már a baba! :-) Ilyenkor még eléggé lent érezhetsz egy kis "dudort", nagyjából a szeméremcsont környékén, ha jobban megtapogatod.. :-))
2011. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Avery ***** válasza:
Nekem (nem vagyok vékony, átlagos vagyok) a 14. héten ha hanyattfeküdtem, a köldököm alatt egyértelműen kidudorodott. :) Nem "esett össze", nem húzta le a gravitáció. Ez már biztosan a baba, azaz a méhed ami látszik! Jó babavárást!
2011. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!