Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már van babájuk, vagy...

Akiknek már van babájuk, vagy terhesek, mik voltak azok a tünetek, amik a nemvárt napjai körül jelentkeztek? Teljesen ugyanazt éreztétek, mint előző hónapokban, amikor meg is jött? Vagy voltak olyan jelek, amit előtte sosem éreztetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem abszolut nem volt akkor még semmi tünetem.
2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha semmi jele nincs a mensesemnek Na most a nemvárt előtt pár nappal nagyon fájt a mellbimbóm!
2012. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt, hogy elötte egy nappal olyan furán éreztem megam, igaz, akkor nagyon pörögtem a munkahelyemen, meg nem tudtam enni, már kicsitől is kivoltam. Nem hányingerem volt, hanem tele lettem. Dlutánra már feszülést éreztem az alhasi részen, amikor pedig hazamentem és levettem a melltartóm, akkor majd leszakadtak a melleim. Ilyeneket elötte sosem éreztem. Mondtam is a páromnak, hogy szerintem most sikerült:) Másnap reggel nem jött meg és halvány pozit teszteltem. Csak 1 hét múlva lett jó erős, de rá 2 hétre a dokim közölte,hogy ikreket várok:)

Az elötte lévő, sikertelen hónapokban mindig annyira figyeltem magam,hogy én is mindenféle szurkálásokat meg hasonlókat felfedezni véltem, de azokban a hónapokban nem is sikerült. A sikeres hónapban semmilyen szurkálások nem voltak, ezek voltak az első tüneteim, semmilyen beágyazódásos vérzésem nem volt.

2012. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menses előtt már kb. 1 héttel görcsölgetni szokott a hasam, viszont amikor babás lettem nem volt semmi tünetem, nem fájt semmim és nem éreztem semmit. Ma vagyok 36+6 hetes, és olyan 2-3 napja kezdtem el jóslózni. Eddig semmilyen tünetem nem volt.


Te mikorra nem várod? 1 baba lesz? :)

2012. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csütörtök-péntek körülre nem várom,első baba lenne. Az a furcsa,hogy ilyenkor már görcsölni szoktam,meg fel szokott lenni puffadva a hasam,most pedig semmit nem érzek,annyi hogy a melleim feszülnek,és időnként érzékenyek is,meg egész nap a kaján jár az eszem,mindig ennék valamit. De nem érzek semmilyen hasszurkát,meg olyan "mindjárt megjön" érzésem sincs. Na,majd kiderül,csak olyan nehéz kivárni ezt a pár napot!:)
2012. okt. 16. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
páromnál is ezek a tünetek voltak és ma pozitív tesztet produkált :) jövő héten megyünk a dokihoz, h minden okés-e :)
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt körül nagyon érzékeny lett a mellem. Menszi előtt ez soha nem fordult elő azelőtt nekem.
2012. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!