Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok hüvelygyűrű mellett? Mikor jelentkeztek a mellékhatások? (1. hónapokban vagy folyamatosan)

Figyelt kérdés

1. mellfeszülés

2. hányinger

3. pattanásosság

4. puffadás

5. fejfájás

6. libidó csökkenés

7. hasfájás

8. hízás


3 féle gyógyszert szedtem, de mindegyiknél ezek a mellékhatások jelentkeztek, ezért érdekelne, hogy hüvelygyűrűvel is számolnom kell-e ezekkel a mellékhatásokkal.


2009. okt. 30. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se birom a gyógyszereket. Hüvelygyűrűnél semmi gondom nem volt 2 hónapig. Aztán begyulladtam tőle. Igy az is kuka :S
2009. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszereket szedtél és mi bajod volt tőle? A hüvelygyűrűnél "csak" a gyulladás lépett fel?
2009. okt. 30. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már egy éve használom a gyűrűt és semmi bajom nincs tőle és baromira imádom! :)

Max annyi a gondom vele, hogy egy picivel több folyásom van, de ott a tisztasági betét arra...

Az elején volt hogy állandóan megijedtem a több folyástól és állandóan szaladtam a dokihoz, de mindig mondta h ne parázzak semmi gáz ez a gyűrűvel jár és nem is mindenkinél jelentkezik ez a tünet.

azt hiszem 2x volt az hogy ténylegesen volt valami bajom a gyűrű használata mellett, de a doki nem mondta h az miatta van. Én nekem nagyon bejön, nem is érzem, pontosan jön meg mindig, biztonságban érzem magam mellette és a barátom sem érzi szex közben. Nekem nagyon bevállt :))

2009. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vok. Triregolt szedtem és Jadint. Hányingerem volt, libidóm 0, és iszonyat száraz voltam.

Gyűrű nekem is bejött "volna", kényelmes semmi, macera, és kis hormon tartalmú. Aham "csak" gyulladtam.

De a legtöbb ismimnek bejött. 1 próbát megér.

2009. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5 éve van gyűrűm és nekem nagyon bejött. Pici folyás nálam is van és kicsit jobban fáj a hasam menzesz alatt mint a gyógyszernél. Amit észrevettem hogy fetétel után 1-2 napig erős derékfájásom volt, de ez csak 4-5 hónapig tartott, már elmúlt. Hízni nem híztam viszont a libidóm növekedett, a gyógyszertől a béka segge alatt volt :-S
2009. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy éve gyűrűm van, semmi melékhatás nem jelentkezett.
2009. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én június 17.-én tettem fel az első gyűrűmet a menstruációm 2. napján. Szerencsére én olyan mellékhatásokat nem tapasztaltam, hogy fáj a fejem vagy a mellem stb.

De viszont a menstruációm azóta nem múlt el, és így már 19 napja megvan. Sajnos Én ezt tapasztaltam.....

17/L

2010. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!