Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg egy hete! Most...

B.Nikol kérdése:

Nem jön meg egy hete! Most hagytam abba a gyógyszert? Megjön érzésem van és mégsem jön meg! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget kérek! Szept 13-án jött meg utoljára. Gyógyszert szedtem addig, de letettük, mert tesót szeretnénk a kisfiamnak! Okt. 10-én kellett volna megjönnie hivatalosan, de még mindig semmi! Már 5 tesztet csináltam pár napos különbséggel, és negatívak, bár a vaterán kapható ONE STEP tesztet csináltam! Megjön érzés és semmi! Eddig mindig pontos volt, sose maradt ki az első gyerekemnél is mikor abba hagytam a gyógyszert pontosan megjött és már az első teszt pozitív lett! Vajon hormon baj lesz, vagy csak egy hónap kimarad? Akkor meg mért van már napok óta megjön érzésem és fehér folyásom? Köszönöm a válaszokat! Tudom orvoshoz kéne menni, a héten elmegyek!
2012. okt. 16. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a gyógyszer kavart be.
2012. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de jó lenne, ha nem kavargatna, mert azért gyereket szeretnék 1-2 hónapon belül! Tudom, hogy én mit szeretnék egy dolog, de eddig sosem volt problémám ilyen téren és fura, hogy most van! Az első gyerek is úgy jött ahogy én azt szerettem volna! Ez a magatehetetlenség nagyon rossz!
2012. okt. 16. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyógyszer kavart be. Mindenképp vennék egy másfajta tesztet és tesztelnek újra. Hanem felkeresnem a dokit (bár gyógyszer abbahagyasa után termeszetes ha nem lesz első hónapban menszid. Amúgy nekem is szept. 13.an jött meg,szept. 15.én volt az eskuvonk és okt 10.én nem jött meg. ;-) Pozitiv tesztem lett. ;-) remélem nektek is hamar összejön!
2012. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na gratulálok! Sok boldogságost hozzá! Hát én is remélem, bár még várnék 1-2 hónapot mert őszi gyerkőcöt szeretnék! De ahogy puffan úgy esik, szokás mondani! Az is lehet, hogy vizsgaidőszak előtt vagyok, most lesz az utolsó vizsgáim és lehet, hogy ez is bekavar! Meg hát ugye szeretném titkon belül, de még várnék is vele, mint már írtam aztán lehet, hogy ez is benne van! Na ha van valami írok! Köszönöm az eddigieket!
2012. okt. 16. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a gyógyszer beállítja a menzeszt, és ha jól emlékszem (régen szedtem már), akkor akkor kell megjönnie, amikor abbahagyod 1 hétre a szedését. Ha nem szedted be a következő havit, és nem jött meg, tuti, hogy a gyógyszer miatt van. Elvileg következő hónapban meg fog jönni. Húgom is így járt pár hete. Ettől függetlenül persze még lehetsz terhes...
2012. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!