Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Az...

6 hetes terhes vagyok. Az eleje ota barnázok, kaptam rá gyógyszert. Tegnap néztek bhcg-t, ami a 2 nappal ezelőttihez képest duplázódott. Voltam uhn is, már látszott a szikhólyag. Mégis rossz érzésem van. Van okom félni?

Figyelt kérdés
Júliusban volt egy vetélésem, elhalt a baba 8 hetesen. A tüneteket akkor is, mintha elvágták volna. Már most se fáj ugy a cicim, és keveset járok pisilni!
2008. dec. 18. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az,hogy a tünetek elmúltak természetes.Van akinek nincs is.A barnázás nem jó ez tény,nekem is úgy indult a vetélés,de a második terhességemmel is bevéreztem,ennek ellenére egészséges lányt szültem túlhordással 10/10 apgárral.Én megkérdeztem egy Dr.nőt mik az esélyeim,azt mondta valószínűleg a sárga testtel nem stimmel valami,de azóta akár rendeződhetett maximálisan.Most 19 hetes vagyok újból és nem volt panaszom.Feküdj sokat,és próbáld nem stresszelni magad.Nem mondom,hogy nem lehet baj,mert minden bizonnyal veszélyeztetettek vagytok,de ha pihensz eleget és nem emelsz!!!akkor van esélyetek arra,hogy egészségesen megszülessen!Minden jót kívánok nektek!
2008. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!