Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A háziorvos kiír valamilyen...

A háziorvos kiír valamilyen ürüggyel táppénzre lombik előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudok a munkám miatt elmenni a lombik felkészítésre.És ha a fönőkőm megtudja h mi miatt hiányzom kirughat.és ha nem sikerül a lombik megszünik a munkám.
2012. okt. 17. 08:09
 1/7 gelazso ***** válasza:
0%
miért ? szex elött is kivesz az ember szabadságot?
2012. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt azért kicsit komolyabb dologrol van szó.
2012. okt. 17. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért egy lombik és egy szeretkezés között van különbség.

Nem tudom milyen a háziorvosod és neked milyen vele a viszonyod de a legtöbbel azért meglehet beszélni vele. Vagy kérj szabit arra a napra napokra. Nem vagy köteles megindokolni, miért akarod kivenni ha meg nagyon kell valamit mondani akkor mondd azt, hogy magánjellegű ügy ami el kell intézned.

2012. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést. A munka miatt nem tudsz elmenni lombik felkészítésre, ha a főnököd megtudja a hiányzás okát, akkor kirúg, de ha nem sikerül nincs munkád. ??????????


A szabadság okát nem kell megmagyaráznod. Ha mégis hazudhatsz valamit.

2012. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy szabikat vettem ki arra a napokra. De nekem tudja a főnököm hogy lombikozunk, és a munkaügyesnek annyi kérése volt hogy igazolást kérjek a Kaáliban, hogy lombikprogramban veszünk rész. Amúgy aki ilyen programban vesz részt (első terhességi uh-ig) én úgy tudom,. hogy védett. Vagyis nem küldhető el. Most meg már úgy csinálom, hogy amelyik napokon kell menni vizsgálatra arra a napokra is kérek igazolást a Kaáliban és a háziorvossal íratok ki 1 napos táppénzt. Mert már megelégeltem hogy az összes szabim orvoshozjárásra megy el.
2012. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben az a szörnyű,h én csak akkor mehetek szabira mikor az orvosom.És ha elmondanám neki a lombikot tuti kirugra mielőtt még elkezdeném.De ha el is mondanám és nem sikerülne akkor utána küldene el.És nélkülem nem tud dologzni a fönőkőm.
2012. okt. 17. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok!

Valami hasonló helyzetben vagyok. nincs nélkülözhetetlen ember én se vagyok az. De a bizalmi állás az bizalmi. Pont ezért vagyunk toleránsak egymással. Simán megértené a főnököm, hogy az utolsó másodpercig segítem amiben tudom de ez az élet rendje és ha elküld se lesz jobb helyzetben. Szülés után pedig szintén amint lehetne ismét segíteném. Szóval ha normális akkor ez nem indok.

2012. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!