Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell fogyni lombik beültetés...

Kell fogyni lombik beültetés elött? Volt akinek mondták? Ha igen hány kg-bol?

Figyelt kérdés
köszönöm

2012. okt. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha túlsúlyos vagy akkor mindenképpen.
2012. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez függ az intézettől ahová mész, és persze a túlsúly nagyságától. Rajtam is volt mit fogni, ahogy mondani szokták, de nekem nem szólt a dokim érte, de találkoztam olyannal, akinek ugyanez a doki igen. Végülis nálunk úgy volt, hogy az utolsó, és egyben sikeres lombikunk előtt (voltak sikertelenek is) sikerült leadnom bő 10 kg-ot, és tornázni is rendszeresen jártam már egy jó ideje. Nem hinném, hogy csupán e miatt jött össze, mert ugye ezer más összetevője is van.

Szerintem a lényeg: Érezd jól magad a bőrödben, legyél fitt, táplálkozz egészségesebben. Ha van rajtad egy kis túlsúly, attól még lehetsz egészséges és jó formában. Ezt a babóca is megfogja érezni.

Ha esetleg elárulod mennyi a súlyod és a magasságod? Bár szerintem ez sem mérvadó annyira, mert ismerek közel hasonló súllyal jó ormában lévő, sportos lányt és ugyanekkora súllyal lustább, szétfolytabbat... :-)

2012. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapestre járunk a Kaáliba,85 kg voltam 160 cm,dokim javasolta,hogy fogyjak pár kilót,mondjuk nyolcat.De nem kell,csak javasolta.Azóta fogytam,jelenleg -8-nál tartok.Persze nekem is jobb így,jobban érzem magam a bőrömben és remélem majd a lombik eredményére is pozitív hatással lesz.Sok sikert neked!
2012. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm h irtatok:)169 70 vagyok.utolsótol kérdem hogy és menny idő alatt fogyott?tudni kell rólam h sajnos édes száju vagyok nagyon:(de a cukrom jo az inzulinom még nem tudom de azt is vizsgálják.
2012. okt. 16. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell a lombik egyébként?

169/70 az teljesen normális, abból nem kell fogyni. Milyen lett a cukor terhelésed?

2012. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még nem tudom az eredményt de nem inzulinrezisztencián voltam,mert a doki nem azt irta fel hanem sima inzulint néznek.
2012. okt. 17. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
ja azoosperma miatt.
2012. okt. 17. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
De a terhesléses cukor milyen lett? Inzulin nélkül is már valamennyire támpont lehet.
2012. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja a sima cukrom 5.0
2012. okt. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!