Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú, akár 10 napos menstruá...

Hosszú, akár 10 napos menstruáció, barnázással is, milyen probléma jele lehet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
barnázás 3-4 nap, utána 10 nap menszi

2012. okt. 17. 10:29
 1/2 A kérdező kommentje:

ja és van, hogy a mensi elmúlás után 2 hét múlva jön ismét ez a szakasz.

pajzsmirigy műtét volt 10 éve, folyamatos gyógyszerszedés van, és jók a tsh (t3 és t4-t nem néznek, a doki feleslegesnek tartja)

2012. okt. 17. 10:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig a T4-et együtt szokták a TSH-val nézni....

Na mindegy. Valszeg túl magas az ösztrogén szinted, én anno hónapokig 30 napból 20 napot véreztem.

Nekem terheléses cukorvizsgálattal inzulin-rezisztenciát állapítottak meg, metformint kellett szednem, és az első hónapban rendeződött is a ciklus.

Javaslom a Mensmentis szakembereit (elsősorban Dr. Breyer Helgát vagy Dr. Rencz Ritát), biztosan azonnal tudnak segíteni.

2012. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!