Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Banrázáa, vérzés, görcs. Tuti...

Banrázáa, vérzés, görcs. Tuti elmegy vagy el el fog menni a baba?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál adott magnáziumot de akkormég csak barázás kicsit piros vér volt.Koratrehességem van.Mostmár vérzek,görcsölök.Segítsetek.megyünk orvoshoz de írjatok mi lesz??
2009. aug. 7. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos valósziínűleg vetélés lesz a vége:(

Sajnálom.

2009. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha el akar menni, akkor az orvos se tudja megállítani, akkor el fog menni, sajnálom.


Az az egy vígasztalhat téged, hogy a koraterhességi vetélések jelentős része magzati génhiba miatt van. Vagyis nagyon beteg lenne a baba, ha megszületne, esetleg életképtelen is. kemény dolog ez, senkinem sem kívánom, de ez természetes szelekció.


Remélem, nem én leszek a következő, akinek ezt kell mondanom. :-(


Bízom benne, hogy megmarad a babád, és egészséges lesz.

2009. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni valósznüleg ez egyáltalán nem jó jel.Azonnal orvos egy percet se várj. Én tanultam a hibámból, vártam egy fél napot. Sajnos elment.De nagyon szurkolok. Pihenj nagyon sokat! És magnézium.
2009. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A verzes, gorcsoles sajnos nem jo jel. :( Nallam is ez volt decemberben es nem maradt meg a baba. Sajnallom, hogy nem tudok semmi biztatot irni de biztosat majd csak a doki tud mondani.
2009. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Eléggé ki vagyok borulva.Fekszek,iszok,étvágyam alig van...
2009. aug. 7. 16:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt NYUGODJ MEG! Az semmi esetre sem jó!!!!!!!!

Akár így van akár úgy csak még ráteszel egy lapáttal így! Tudom nem könnyű, de most azzal teszed magadért/okért a legtöbbet, ha nyugodt maradsz. Én is véreztem, görcsölgettem és mindjárt 2 éves lesz! Ne add fel! Nyugalom és pozitív gondolatok! Nekem segített!!! Semmi negatív!!! Szorítok értetek nagyon!!!

2009. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem barnázásom volt 3 hétig,és megmaradt a kislányom.Egészséges,nem tudom,mitől barnáztam.De én nem görcsöltem,és piros vérzésem se volt...szurkolok,hogy megmaradjon nálad!
2009. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már kevesebbet vérzek egy kicsit.Lehet,hogy a fekvés miatt mer tnem folyik ki belőlem?Bár ha mensisek az éjszaka is folyik,mikor szintén fekszek ésalszok.Akkor most azért nem vérzekmikor fekszek mert pihentetem magam és a babát is??
2009. aug. 7. 16:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!KÓRHÁZ!Azonnal!Én bementem ügyeletre,csak barnázás lett hirtelen.Fél óra múlva megvizsgált az ügyeletes,minden rendben volt.Hazaküldött,szigorú fekvéssel,vitamin,magneb6,rutascorbin.vérzés megmaradt,másfél nap múlva fájdalom nélkül piros vér.Azonnal ügyelet,mire felfeküdtem,kijött minden,aztán műtét.6 hetes voltam.ez volt kedden.Pedig vasárnap még a kis szíve is dobogott.Hivatalosan kellett volna kapnom méhizom lazítót,nyugtatót,utrogestant.Fasza egészségügy.Ilyen esetekben,mikor fenyegető vetélés van 85%-ban megmenthető.Hát ahhoz be kellett volna fektetni.Kicsit keserűség van bennem,de már nem tehetek semmit.Remélem te ezt elkerülöd.bocsi a keserűségért.Vigyázz magatokra.
2009. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a aválaszt.Már kevesebb a vérzés,aéig,görcsölés is elmúlt szerencsére.Pihene,magnézium.Biztos elment vagy elmegy ababa?Van akinekmégismegmaradt?
2009. aug. 7. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!