Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, ha ennyire későn van az...

Baj, ha ennyire későn van az ovum? 4 nappal a menzesz előtt?

Figyelt kérdés

Előző hónapban 25 napos volt a ciklusom, 21. napon volt ovum, a mostaninál most tartok a ciklusom 28. napján, és tegnap esett le a hőm, szval elvileg a 27. napon volt az ovum, és még nem jött meg.

Még nem próbálkozhatunk, még két hónapig nem, csak figyelem (mérem az ébredési hőmérsékletem), hogy tudjam majd, hogy hogyan működik a szervezetem, de eddig ez nem sok jóval kecsegtetett.

Vélemények? Köszönöm!


2012. okt. 17. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod az ovud napját? Orvoshoz jársz? Ovu után 10- 14 napig fent marad a hő és aztán ha nem vagy terhes akkor menstruálsz. Ennél rövidebb szakasz sajnos nem normális, ezzel fordulj orvoshoz!
2012. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pozitív ovulációs tesztből gondolom, hogy most volt ovum. Még kezdő vagyok a témában, de akkor hogyan lesz ideje beágyazódni az embriónak, ha nincs 10 napom sem?
2012. okt. 17. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az... ha tényleg akkor volt ovud tutira akkor ez így nagyon nincs rendben.
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biztos elég erős volt a két csík? mert csak akkor pozi a teszt ha erősebb a kontroll csíknál
2012. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok, hogy írtál. Ha megyek a nőgyógyászhoz, vigyem Neki a diagrammot, amit az ébredési hőmérsékletről készítettem?
2012. okt. 17. 21:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyértelműen erősebb volt a csík, mint a kontroll.
2012. okt. 17. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy 4 nappal mensi előtt ovud legyen. Lehet, hogy nincs is pé-d. Csak magas az lh szinted alapból. Ráadásul ezek szerint nem pontosak a ciklusaid. Vizsgáltasd ki magad.
2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sincs rendben. Vizsgáltasd ki magad.
2012. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2012. okt. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!