Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napom van mensiig. Egy hete...

5 napom van mensiig. Egy hete felvan puffadva a hasam alja és szúrkál, sokat pisilek, rengeteget eszek, a mellemen vannak kis fehér pöttyök, és az erek is megvannak duzzadva rajt, állandóan aludnék, lehetek terhes? Vagy valami betegség?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és 3 napja 36.8 körüli a hőm.
2009. aug. 7. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhesség első jele a vérzés kimnaradása és a pozitív terhesteszt. Amiket leírtál, azok lehetnek a közelgő menszesz tünetei is. Még túl korán van, hogy érezd a terhestüneteket.
2009. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de nagyon szeretnéd a babát és ha egy ideje nem jön össze, akkor akár saját magunknak hajlandoak vagyunk, különböző tüneteket bemagyarázni. Én is voltam így . Szinte tudatosan tartottam vissza a nemvártat, de végül mindig az gyözőtt.


Légy türelemmel, ne is gondolj a tünetekre, foglald el valami mással magad, úgy könnyebben telhet a várakozási idő.


Ha , majd késik 4-5 napot akkor már reménykedhetsz. Szoritok neked!

2009. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal! Ilyen korán még nem lehetnek tüneteid. Egyébként amikor terhes lettem, nekem az volt a tünet, hogy semmi tünet nem volt. Ezek amiket irsz a menszesz tünetei is lehetnek, sőt :(
2009. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!