Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy fehér szőrű, felemás...

Van egy fehér szőrű, felemás szemű perzsa cicám! Kábították, mikor levágták a szőrét. Azóta nem hall egyik fülére se! Lehetséges, hogy ez a genetikai betegség (ami jellemző ezekre a cicákra) most három éves korában jött elő? Rendbe jöhet-e még?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát a fehér cicáknál nem meglepő, ha esetleg süketek. De az elég fura, hogy azóta vannak ilyen jellegű problémái, miután kábítva volt. Tuti, hogy nem hall, és tuti, hogy a kábítás előtt tökéletes hallása volt?
2011. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt vele. Pl.: hacsörgött a kajás zacskója bárhol volt meghallotta, furulyahangra nyávogott...stb.Múlt péntek óta pedig semmi.
2011. febr. 24. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát, akkor szerintem vigyétek el az orvoshoz, hogy nézze meg, mert ez így nem egészséges!
2011. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez így fura. és mi okból vágták le a szőrét? annak nem lehet köze hozzá? dokihoz azért vidd el
2011. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
El vittem dokihoz! A szőrét azért vágattam le mert elég sok csomó volt benne! Visszavittem oda, ahol a kábítást csinálták, azt mondta a doki, hogy várjunk még egy-két hetet amíg a stresszből magához tér és majd látjuk! Csak nekem nagyon furcsa! nem hall ez biztos!Kérdés,hogy stesz hatására előjöhet-e ez a betegség, vagy változhat-e?
2011. febr. 24. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy várni egy-két napot????

Kábítva volt, tehát nem teljes altatásban.

Mikor a cicámat ivartalaníttattuk, teljes altatásban volt, pár óra alatt észhez tért, és semmi baja nem volt.

Itt nincs mire várni, pláne nem erre a dokira...

2011. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom azon gondolkodom beperelem.Sajnálom nagyon szegény cicát! "De még mindig nem tudom a véleményeteket, szerintetek rendbe jöhet-e? Másik doki véleményét is kikértem, azt mondta stressz érhette, de ez nem lehetett hatással a hallására! Az a baj egy doki se tud semmit mondani, azt hatják ilyennel még nem találkoztak! Csak ez rajtam nem segít!
2011. febr. 24. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:

ha az orvos sem tudja megmondani, hogy meggyógyul a cicád, akkor mi sem sajnos:( hiába írnánk, hogy meggyógyul, de ez hazugság lenne, mert nem tudhatjuk.

Én bizony felvinném Pesrte a cicát, vagy a közeli leges-legjobb állatklinikára, még, ha a gatyám is menne rá!

2011. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kicsit messze lenne Pestre menni, mert Spanyolországban élünk, de azért kösz! Esetleg, ha ismer vki tenyésztőt kérdezze már meg, hogy ez a genetikai betegség élete során is előjöhet bármikor, vagy vele születik? Mert ha ez így nem normális nem hagyom annyiba.Egyenlőre három állatorvos nem adott konkrét választ.
2011. febr. 24. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Hola Que pasa? :)


Amúgy ha ott nem tudják megmondani, akkor ebben a degenerált országban szted megtudják mondani? Egy tenyésztő hiába mond látatlanban bármit is... csak hitegetve lennél. Szerintem keress egy másik dokit és nézesd meg vele.

Nincs ott valaki aki tudna ajánlani egy másik dogkit, v klinikát???

2011. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!