Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, ti is éreztétek a...

Kismamák, ti is éreztétek a nemvárt napján, ill. környékén az alhasatokban azt a bizonyos diszkomfort érzést?

Figyelt kérdés
Sajna jobban nem tudom megfogalmazni, de olyan, mintha a következő pisilésnél megjönne.De eddig még nem jött...
2012. okt. 18. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem és még a pozitív teszt után is sokáig.


Teszteltél már?

2012. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Énis éreztem, sőt még barnáztam is hozzá. Mostanában múlt el ez az érzés.

10hkm.

2012. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek, igaz, hogy tegnapra nem vártam, de nem szeretnék csalódni( 1 éve próbálkozunk) Főleg, hogy folyamatosan érzem ezt az érzést az alhasamban...hát nem túl biztató.Bár, ahogy olvastam a válaszotokat, kicsit bizakodóbb lettem.:)
2012. okt. 18. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon drukkolok, hogy összejöjjön ez a hónap:)

Milyen tesztet vettél?

Majd írd meg az eredményt:)

2012. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ezt hívjuk mi kismamák/anyukák tudományosan "mindjárt megjön érzés"-nek. :) Nekem kb. 0 12 hétig tartott. Szorítok ezerrel, hogy ne csalódj! Mennyi a hőd?
2012. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is holnapra tervezem a tesztelést,akkor leszek a 30.napon. Én is érzek néha enyhe menziszerű görcsöket,de intenzivebb az alhasi és deréktáji szúrkálás,nem tudom,ez jót jelent-e.. Remélem nem menzit... Hődet méred? Hogy áll?
2012. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja olyan érzésem van, hogy bármelyik pillanatban megjöhet...és a melleim nagyon fájnak.Holnap tesztelek, mivel a számitásaim szerint 5 napja késik. Csak én is, mint minden babára váro, félek a csalódástól, mivel a múlt hónapban 3 hetet késett, és voltam is dokinál. Az elötti hónapokban rendszereződni látszott a ciklusom, egy ideje 29 napra jött meg. Kérlek kérdező, majd ird meg mi lett veled. Kivánom a legjobbakat!
2012. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és válaszolók,én is iylen helyzetben vagyok,nem tudom mi lehet ez,alhasi fájdalmam,nyomás,vagy szurás,nem is tudom ezt jellemezni,mi lehet,mit éreztek olyankor?Néha enyhe,viszont ma baromira fájt,mintha szét akart volna szakitani,gyakran pisilés után érzem,de leülni sem tudtam ma,jelenthet ez valamit?Jobb petefészkem is szurkál.már 4napja érzem ezt.Teszt még negativ.És a kérdező is jól megfogalmazta,olyan ,,diszkomfort,, érzés :O
2012. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!