Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi tegyek, hogyan...

Szerintetek mi tegyek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár hónapja próbálkozunk a 2. babánkkal, de eddig semmi. havi kb 4-5x vagyunk együtt a férjem munkája miatt, de olyan is van hogy csak 3szor. És nem is nézzük hanyadik nap van éppen. A ciklusaim elég rendszertelenek a szülésem óta, kb 2,5 éve hol 27, hol 35 naposak. Azt sem tudom van-e peteérésem, és ha van mikor.

Mit tegyek a sikeres babaprojekt érdekében? Első körben álljak rá arra, hogy megpróbálni kb ciklus felénél együtt lenni? Vagy szedjek/igyak valamit? De mit? Vagy menjek orvoshoz kivizsgálásra, ne kísérletezgessek? Még azt megjegyezném, hogy az első gyerek sem adta könnyen magát.


Köszönöm mindenkinek a segítségét, tanácsát.


2012. okt. 19. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérlek ne kövezettek meg azért amit most írok :) ! Ugyan ebben a helyzetben voltam én is,rendszertelen ciklus stb! Én 3 hónapig szedtem alacsony hormon tartalmú fogamzásgátlót Lindynette 20 at kizárólag azért,hogy helyre tegye a ciklusaim ami sikerült is,azóta rendszeres 28 napos ciklusaim vannak és mindig van peteérésem is! Szóval ha nem vagytok türelmetlenek akkor menj el orvoshoz és írass fel egy neked megfelelő fogamzásgátlót és szinte biztos,hogy téged is helyre tesz! Nálam is szülés után lett rendszertelen a menses!
2012. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már 3 hónapra fogamzásgátlót, hogy rendbe tegye a ciklusomat, nem ír hülyeséget az első.
2012. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mondjuk elsőnek menj el orvoshoz és derítsd ki, hogy minden rendben van e.
2012. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!