Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Természet...

Megint nem sikerült. Természetgyógyászat segíthet? Hogy bírjam tovább?

Figyelt kérdés
Ma is nega teszt az eredmény...Már teljesen eluralkodott rajtam a depresszió, tönkreteszem magamat is és a környezetemben élőket, elsősorban a férjemet. Eddig jól viseltem a sikertelenséget, de már nem bírom tovább mi lehet a baj....vizsgálatok rendben, azt ne mondjátok.
2012. szept. 30. 18:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek így sikerült! Köszi
2012. szept. 30. 18:24
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia!bár én kicsit másmiatt megyek a természetgyógyászhoz, azért remélem hasznos lesz a válaszom.Én már kétszer elvetéltem, egyszer 4 hetesen, most pedig 10 hetesen elhalt a magzat, missed ab lett a vége. Most megyünk kivizsgálásra, de 2 hét múlva fogad minket egy természetgyógyász is, nagyon bízok benne, mert nem egy ismerősöm járt hozzá ilyen problémával és már mindegyik babás lett.Bizakodunk, de persze a dokis kivizsgálásokat is megcsináljuk!Én csak bíztatni tudlak, h keress fel temrészetgyógyász, állítólag a lelken is segít.
2012. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Tudom, hogy könnyű a partvonalról beleszólni, de egyértelműen nagyon görcsösen akarod, és sokszor pont amiatt nem szokott sikerülni. Próbálj meg kevésbé koncentrálni a babásodásra, csak simán élvezni az együttlétet a pároddal, utazzatok el valahová...


Egy rokonomék kb. 10 éven keresztül próbálkoztak sikertelenül, majd feladták, elhatározták, hogy csak egymással foglalkoznak... elmentek sátorozni, és onnan már "hárman" tértek vissza. :)

2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Másfél éve próbálkozunk, de már mindent kipróbáltam ami praktika és semmi, egyszerűen nem értem.:(

a héten beszélgettem erről egy ismerősömmel és említettem neki a problémát, akkor derült ki, hogy elég sokaknak segített már, ilyen természetgyógyászati módszerekkel, hátha az segíteni fog, már több ötletem nincs...és már 34 éves vagyok!

2012. szept. 30. 20:54
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkét választ, nagyon jólesett a biztatás! Az elsőnek nagyon sajnálom a vetéléseket, borzalmas érzés lehet! De talán hamarosan nálad is fog kopogtatni a gólya és nálam is! Próbálok erőt gyűjteni, csak hónapról hónapra nehezebb, sajnos már ott tartok, hogy peteérés után egyáltalán nem kívánom az együttlétet, ami nagyon rossz jel...
2012. szept. 30. 20:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év próbálkozás után már meddőségi centrumban lenne a helyetek. Voltatok már?

Első körben a párodat kell kivizsgálni, utána pedig téged. Aztán inszemináció, lombik, stb.

A természetgyógyász szakma alaptézise, hogy CSAK az orvosi kezelés KIEGÉSZÍTÉSEKÉNT alkalmazható, önmagában soha!

2012. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy minden vizsgálaton túlvagyunk már! Minden rendben van!Az inszem sem biztosabb semmivel, a lombikot túl beavatkozásnak érzem a természet rendjébe. Én azt szeretném, ha spontán foganna meg.
2012. szept. 30. 21:27
 8/17 anonim ***** válasza:
sajnos azt kell mondjam, a másfél év még nem "olyan sok" idő. Nemek már van gyerekem ,vagyis biztos nem vagyok meddő, mégsem sikerül már 2 éve újra teherbe esnem. Legvalószínűbb nálad is és nálam is a rágörcsölés dolog, ha nincs semmi bajotok. Sajnos én még nem jöttem rá, hogy hogy lehet nem gondolni erre az egészre, ha már évek óta csak erre gondolsz :)
2012. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első baba első hónapban sikerült.

A második 13 hónap után.

Voltunk fél év után vizsgálatokon,amin minden rendben volt így maradt a "görcsösen"akarás dolog.

A dokim szerint a 13 hónap sem sok idő.

Szerintem várjál még egy kicsit türelemmel.

Én elkezdtem hőmérőzni és abban a hónapban sikerült...

Szedtem előtte folsavat,méhpempőt.

2012. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi 3,5 évig próbálkoztunk.

Volt minden: talpmasszázs, gyógyteák, kineziológus, Gynevac-injekció mindkettőnknek.... semmi sem használt.

Aztán elmentünk meddőségi központba, ahol hamar kiderült, IR-em van, pajzsmirigy-alulműködésem és a 21. napon 0 progeszteronom... :(

Ezek után a doki mondta, hogy max 1-2% esélyünk van a természetes fogantatásra.

Belevágtunk az inszeminációba, az első sikerült is, a kisfiunk decemberben lesz 3 éves.

Ha tényleg minden lelet (kiskatonák, átjárhatósági is) rendben van, én első körben kérnék ciklusmonitorozást a terminált együttléthez, köv. hónapban Closty, utána sárgatest-hormon stb. hátha sikerül így is. De ha nem, ne várjatok tovább, menjetek inszemre.

Egyébként én is 33 voltam a szüléskor.

2012. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!