Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetésem 7. napján...

Krisztinka78 kérdése:

Lombik beültetésem 7. napján vagyok, néha erős petefészek szurkálásom van, ez normális?

Figyelt kérdés
A petesejt leszívásom 10napja volt,és még most is a lombik beültetés után 7 nappal,néha olyan szurkálásokat érzek(elég erősek,de csak pár másodpercig tart)mint a leszívás után,amilyen szurkálások,illetve hüvelyszurkálások voltak/vannak!Illetve fájnak a mellbimbóim!

2012. okt. 19. 12:01
 1/9 sumergo ***** válasza:
Ezek a tünetek lehetnek simán a stimulációtól is. De ez nem azt jelenti, h nem sikerült! Remélem pozitív lesz a teszted! :-) Már csak pár nap, és megtudod! :-)
2012. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Babánál is vannak szurkálások :)

Nagyon drukkolok!!


Írd majd meg, hogy sikerült a babátok, jó???

2012. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Mindenképpen írok,ha már tudom,hogy mi újság van!:)Remélem most már 4 inszemináció után a lombik sikerült,és már amúgy is 3 éve nem jön össze!Most már itt van az ideje,tesztelni nem fogok úgy döntöttem,majd csütörtökön a meddőségin kiderül!:)
2012. okt. 19. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, fogok érezni szurkálásokat, de ne vonjak le belőle semmilyen következtetést. Lehet a beágyazódás és lehet kilökődés (ha jól emlékszem, de ez nem tuti). Nekem hál istennek az előbbi volt. Kívánom, hogy neked is így legyen, de inkább ne éld bele magad, csalódni rosszabb. Kívánom a legjobbakat!
2012. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a babához!És köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 20. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sikeres lombiknál voltak igen erős szurkálások. Kívánom, hogy mielőbb sikerrel járjatok! Nekünk a 4. lett az csak, de végre elmondhatom, hogy 28. hetes ikres kismama vagyok. Semmiképpen nem szabad feladni, ez a lényeg! .-)

Majd írd meg, hogy hogyan sikerült... Drukkkkkk!

2012. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet????
2012. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tapadtak meg!:(Most 3 hónapot kell várnunk,a következő beültetésig!Azt mondta doki,hogy nagyon alacsony az AMH értékem(0,5)!Úgyhogy addig keresgéltem a netem,míg rátaláltam egy vitaminra,aminek a neve DHEA,állítólag sokaknak javított az AMH értékén,ill.jövőhéten kezdem el az AVIVA tornát!Aztán majd meglátjuk!:)

Veletek minden rendben?

2012. nov. 8. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
4. és 7. vagyok. Azért beszéld meg az orvosoddal, nehogy bekavarjon. Én lombik előtt teákat ittam, de még azt is abbahagytam, dokira bíztam, hogy sikerüljön. Hidd el, ha tudják, hol volt a homokszem a gépezetben, tudják majd orvosolni is. Legalábbis reméljük, de ez még mindig a jobbik eset, minthogy széttárják a karjukat, hogy nem tudják, mi volt a gond. Legyél bizakodó, sikerülni fog!
2012. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!