Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mi a petefeszek...

Lombikosok, mi a petefeszek tulstimulalasnak a jelei es veszelyei? Tegnap volt leszivasom,23 petesejtet szivtak le es ma nagyon fel van puffadva es be van kemenyedve a hasam alja. De szinte lathatoan. Ez normalis igy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

23 sejt? Gratula! Lesz fagyibaba még tesónak való is.

A tüneteiddel pedig menj orvoshoz.

2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 darabot szívtak le, és nekem is hiperérzékeny volt a hasam alja, állandóan puffadt volt, érzetre és látszatra is, mondta is a doki, hogy ez ilyenkor normális, de ha te aggódsz nagyon akkor kérdezz rá a dokidtól inkább, nehogy más gond legyen.
2011. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:

Azért egy utat az orvosig érdemes lenne megtenni, mert van akinek rengeteg folyadék kerül a leszívott tüszőkből a hasüregébe, és azt el kell távolítani onnan.

A leszívott petesejtek száma nincs egyértelmű összefüggésben ezzel a jelenséggel. Nekem 2 x is volt ennyi petesejtem, mindkétszer nagyon fel voltam puffadva, de szerencsére elmúlt magától. Viszont olyat is tudok, hogy 18 petesejt leszívását követően 2 naponta hasfalon keresztül kellett leszívni a sok folyadékot a hasüregből. Úgyhogy azért nem kizárt.

Szóval a lényeg, sztem ha csak puffadva vagy, az normális. Ha nagyon görcsöl, az nem normális. Azért a biztonság kedvéért ha nyugtalanít a dolog, menj vissza, és megnézik neked mi újság odabent.

Sok sikert!

15 hkm

2011. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KOszi a valaszokat. Ma reggel az volt az elso, hogy felhivtam a dokit, aki behivott holnapra uh-ra, azt mondta 1,5 l folyadekot kell innom, se tobbet, se kevesebbet, 24 oras vizeletet (az osszeset) ossze kell gyujteni, es elvinni, valamint mernem kell a hasam korfogatat. Gondolom nezik mennyi vizet tart vissza a szervezet. Ezen kivul nem ultetik vissza holnap az embriokat, varnom kell egy honapot. Koszi mindenkinek a valaszat. sok szerencset mindenkinek.
2011. máj. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!