Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy úgy estem teherbe,...

Lehet, hogy úgy estem teherbe, hogy semmi jele sem volt a terhességnek és mindig megjött fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Ne nézzen senki hülyének,de pár napja émelygek és ma reggel édesanyám mikor átjött azt mondta,hogy hadd nézzen már meg,valami furcsa van rajtam.Mert ha nem tudná,hogy fog.gátlót szedek,azt hinné,hogy gömbölyödik a hasam. Az igaz,hogy pár hete van egy kis pocakom,ami sosem volt,de hát úgy teherbe lehet esni,hogy semmi jele,és észre sem veszem a változásokat a testemen? Jelzem,sosem voltam még terhes,bár a mellem szokott feszülni,bár én ezt a fogamzásgátlóval hoztam mindig összefüggésbe.Igen,venni fogok tesztet is,csak itt falun inkább nem teszem,majd holnap elmegyek a közeli városba. De ilyen lehetséges?
2012. okt. 19. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges. A fogamzásgátló sem ad 100% védettséget, ha tökéletesen használod, akkor sem. Mindamellett nagyon ritkán történik meg, úgyhogy annyira nem kéne aggódnod.


Azt nem tudom, hogy a fogamzásgátló nem zavar-e be a tesztbe, ezt kérdezd majd meg a patikustól és a nőgyógyászodat is felhívhatnád.

2012. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
3 hónapja voltam nőgyógyásznál,mert akkor irattam fel a fogamzásgátlót.De meg nem vizsgált. Most megyek majd hozzá úgyis gyógyszert íratni,úgyhogy rákérdezek majd. Bár azért én nem hinném,hogy terhes lennék,azért arra valóban nagyon kicsi az esély...
2012. okt. 19. 12:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Elvileg előfordulhat. Pl van egy ismerősöm, most 2 hónapos a babája. Ő úgy esett teherbe, hogy fogamzásgátlót szedett, és 3 hónapig észre sem vette, hogy terhes. Hozzá kell tennem viszont, hogy néha ki-kihagyott pár szemet. Vegyél egy tesztet, a tabi nem befolyásolja az eredményt!
2012. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én SOHA nem hagytam ki egy szemet sem sőt szinte percre pontosan veszem be minden este.Ezért is tartom olyan elképzelhetetlennek,de ahogy nézegetem a hasam,tényleg más...És ma is émelygek kicsit,bár sokat járok újabban dokihoz,lehet ott szedtem valamit össze. Csak hát ha terhes vagyok mégis akkor meg ha látszik már a hasam akkor lehetek vagy 3 hónapos is...Az durva lenne :).
2012. okt. 19. 12:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen :) Mikor be kellett feküdnöm a kórházba ,mert már 2 héttel hordtam túl a fiamat volt bent egy lány aki 2 éve szedte a fogamzásgátlót és teherbe esett,sajnos ő az abortuszt választotta,de most itt nem ez a lényeg hanem az,hogy bár nagyon kicsi rá az esély ,de megtörténhet,hogy gyógyszer mellett is teherbe esel! Tesztelj és menj el orvoshoz is!
2012. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!!Nem lehetetlen-és a fog.gátló sem ad 100%-os védelmet.A barátnőm szoptatott,mellette pedig szedte a gyógyszert(rendesen mindig bevette,már van egy fia,és nem akartak több babát),a kiscsi lánya 8 hónapos volt,amikor elment a dokihoz,mert kimaradt neki...majd nem leesett a vizsgálóágyról,amikor közölték vele,hogy babás-a 18.héten jár,és ketten vannak odabent.Azóta megszülettek a fiai is,így van most már 4 gyereke:-)És a 20 hétig mésg hasa sem nagyon volt,nem is vettük észre rajta,hogy babás volna.Ja,és menstruált a 18.hétig.Tényleg vegyél egy tesztet,az megmutatja ,ha van valaki odabent.

Üdv:2 kislány anyukája

2012. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon durva :)! Nézegettem a hasam tükörben és hát nem tudom eldönteni. Anyu azt mondja,olyan 4 hónapos terhességnek felel meg így ránézésre. Hát nem tudom,tényleg,úgyhogy jövőhéten tuti megyek dokihoz.
2012. okt. 19. 13:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet csinálni a pocakodról ??
2012. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csináltam,de feltölteni nem tudom sajna...pedig úgy lehet többet tudnátok mondani!
2012. okt. 19. 18:25
 10/14 anonim ***** válasza:
szia a www.kepfetoltes.hu ra feltöltöd és ide bemásolod a linket.amúgy az egyik bnőm is rendesen szedte a foggtátlót .fájt a hasa minden baja volt de terhességre utaló jelek nem voltak.egyszer annyira rosszul lett hogy majdnem össze esett és akkor vakbéllel diagnosztizálták .ő azért elment nőgyógyászhoz ahol a diki megvizsgálta és annyit mondott neki 2-3 napon belül meg fog jönni mert a kesztyűje véres lett.(5 szem gyógyszere vissza volt még)az ismerős nem hagyta annyiba elment egy másikhoz ahol kiderült hogy 7 hetes terhes.azóta betöltötte a 13 hetet és minden rendben a babával.egy másik ismim szintén így járt(foggátlót szedett) vakbél gyanús volt meg akarták műteni de ő nem engedte ez hosszú hetekbe telt,mert nem csináltak vele szinte semmit sem.Aztán az uccsó lehetőségként mondta neki a doki vagy bevállalja a műtétet vagy nem fognak vele foglalkozni.Az ismim kért egy ultrahangot hogy akkor nézzék meg tényleg be van e gyulladva.Elment hasi ultrahangra ahol kiderült 18 hetes terhes.neki sok vizygálatra kellett mennie mert 36 múlt és a terhesség 18 hetéig szedte a foggátlót.de baba és mama szintén jól vannak.
2012. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!