Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az IR-diéta? Miket...

Milyen az IR-diéta? Miket kell enni? És miket tilos?

Figyelt kérdés
PCOS, IR-es vagyok, cukrom is magas. Merckformint kell szednem. Hogyan kell táplálkoznom?
2012. okt. 19. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát diéta szerintem menj el egy diatetikushoz
2012. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szénhidrát diétáról bővebben?

Ma voltam dokinál, ma írta fel a merckformint is. Akarok menni dietetikushoz. Ha esetleg tudtok ajánlhattok Tatán vagy Tatabányán dietetikus.

2012. okt. 19. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Röviden, elsőre annyit mondanék, hogy kerüld a fehér lisztet, cukrot és mozogj. Ha fogynod kell, megmondják majd, hogy hány grammos szénhidrát diétát kell csinálnod. Kombinálni kell a lassan és gyorsan felszívódó szénhidrátokat. Szerintem, ha rákeresel a neten, biztos találsz hozzá anyagot. Naponta 5x egyél, kb. 2,5/3 óránként. Tejet tízóraira vagy uzsira igyál. Mindenki a pesti MensMentist ajánlja (dietetikus), Tatán, Tbányán nem tudok, talán a net.
2012. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Információk a neten itt:


www.azendietam.hu

www.pco-szindroma.hu


TOvábbi receptek:

[link]


Valamint diétás oktatást is kérhetsz személyesen egyénileg és csoportosan is itt:


www.mensmentis.hu (én is ide járok, és nagyon sokat tanultam tőlük, fantasztikus emberek)


Valamint, ha írsz privát üzit, megosztom veled, amim van, ahogy élek. :) Nem kell megijedni, pozitív változások előtt állsz. Talán butaságnak hangzik, de a legjobb dolog volt életemben, hogy kiderült a PCOS-em. Azóta minden megváltozott és csak pozitív irányba! :) SZép napot! :)

2012. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!