Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a méhnyak elhelyezkedés...

Milyen a méhnyak elhelyezkedése menstruáció előtt egy héttel?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt egy héttel magasan van a méhszájam alig érem el és puha a tapintása. Krémes fehéres hüvelyváladékom van. Hó elején lehetett peteérésem, akkor volt tojásfehérje jellegű váladékom és volt barnázás is.

Úgy tudom mensi előtt leszáll a méhnyak és kemény lesz. Ez lehet a terhesség jele?

Vannak fura tüneteim is.:

Olyan érzésem van a hasamban mintha nem az enyém lenne, mintha izomláz lenne a méhemben (nem tudom másként leírni) Enyhe szúrkálások tompa görcsök. Állandó álmosság, levertség, nehezemre esik, az eddig meg sem kottyanó séta. Fel vagyok fújódva és szélgörcseim vannak. Mindig ehetnékem van. Ezek mind egy hete jelentkeztek. Előtte sosem voltak ilyen erős pre-menstruációs tüneteim, ha ezek azok. Lehetséges hogy terhes vagyok?



2012. okt. 19. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem hiszem el,mintha saját magamról olvasnék :)))
2012. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Tényleg?

És Neked mik a tüneteid?

2012. okt. 19. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el, az imént mentem el mosdóba és törléskor véres lett a papír. Most akkor mivan? Megjött? De a méhszájam nincs olyan helyzetben mint ahogy kéne lennie, ráadásul egy héttel korábban? Mindig 29 naposak a ciklusaim. Nem értem.
2012. okt. 19. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen a ciklusom,szóval arra most nem alapozok :( A méhszájammal nem tudom mi a helyzet,de elérem,szerintem nincs magasan.Hüvelyválladék,hasamban fura érzés,szurkálás,görcs,fáradtság,felfujódás,éhség,nagyon kivánom a kakot,amit eddig soha(reggel 1 l-t ittam meg :D),sokat eszek,és szélgörcs szerü dolog.Ez nálam is mind igy van,illetve ma kezdett el a mellem körül fájni,és érzékeny a mellbimbóm.Illetve hozzátenném,hogy 3napig éreztem fura szurást job oldalt petefészek körül,illetve ma annyira erős fájdalmam volt,a sirás is rámjött,jobb oldalt erőssebben szurt,vagyis inkább nyomás volt,és fél óráig az alhasamban is éreztem,azota semmi,viszont volt már szélgörcsöm,de ez másféle volt.Nem tudom mire vélni.Én is azt a kérdést teszem fel,hogy terhes vagyok?Rendesen megjött?Vagy csak pecsételő vérzésed van?
2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A méh száj menses elött fent van zárt és kemény majd mensi előtt leereszkedik és felpuhúl ez így marad pé-ig! A vér jelenthet beágyazódást is!
2012. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos a vérzés első nap amikor jelentkezett erős volt, de sokkal rövidebb ideig tartott mint szokott. A méhszájam azóta is fent van és a szurkálós, émelygős, kívánós tünetek is megvannak. Tesztet csináltam miután "megjött", de negatív lett. Most akkor ez mi lehet?
2012. okt. 29. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi lett a vége? Megjött rendesen?
2020. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!