Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakori enyhe menstruáció...

Gyakori enyhe menstruáció szerű hasfájás azt jelenti hogy elkezdett rövidülni a méhnyak? Ez a jósló fájás? 38. hétben járok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Általában jósló fájás, de nekem például így kezdődött a szülés! Ha nem rendszeres, nem erősödik, akkor jósló.

Könnyű szülést!

2010. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem rendszeres, nem is erősödik. Csak minden nap jelentkezik egy kicsit...

Köszönöm a választ.

2010. okt. 6. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

36. hét óta van mensis fájdalmam, és nagyon gyakori méhösszehúzódásom. Ennek ellenére még mindig itthon vagyok, zárt méhszájjal. Bár rövidült a méhnyak, és felpuhult a méhszáj is, de mégis egyben vagyunk. Szóval jelezheti azt, hogy elkezdett neked is rövidülni. Amúgy igen, ez jósló fájás.

Épp ma 40 hetes kismama

2010. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez a jósló fájás, de ettől még nem biztos, hogy a méhnyak rövidülne. Nekem a 34. héttől van ilyen, már egyre erősebben (de nekem is szabálytalan), de még mindig teljesen zárt vagyok.

36 hetes kismama

2010. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár napig volt ilyen, főképp éjjel. Nekem nyílt tőle a méhszáj, 2 ujjnyira. 39+2-n pedig elfolyt a magzatvíz :)
2010. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!