Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet ez valamit? Van...

Jelenthet ez valamit? Van értelme?

Figyelt kérdés
Megkértem a páromat, hogy 2 hónapig ne igyon alkoholt, ne vegyen forró fürdőt, időjárásnak megfelelően öltözzön, figyeljen a higiéniára stb. szóval figyeljen oda magára. Én is ugyanezt tenném, és emellett egy tisztítókúrát is csinálnék. Egyszer már elvetéltem 8 hetesen, nem derült ki milyen okból. Szerintetek ez növelhetné az esélyeinket? Ajánlanátok esetleg valamit ezen felül még?

2012. okt. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat segít :) egyetek sok gyümit és zöldséget a vitamin többet segít mint az ,hogy hogyan öltöztök fel! Ne legyél ennyire megszállott csak lazán és ha jönnie kell jönni fog a baba!
2012. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem segít mi.. hát akkor inkább igya le magát a sárga földig hétvégente, legyen ki a dereka, vagy inkább már a fél háta.. majd egy doboz vitamin tuti segít.. oké, kösz.
2012. okt. 20. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs a hisztiért, csak nem viselem jól ezt a.. dolgot
2012. okt. 20. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond,de az alkohol a férfinél max a baba egészségére hathat ki ami persze nem jó,de a fogamzást nem igazán gátolhatja!
2012. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a fogamzáshoz sok köze nincs, hogy eltiltom-e az italtól, vagy sem, de egészséges babát szeretnék. Egyszer már elvetéltem, és szeretném minél nagyobb mértékben azt is biztosítani, hogy egészséges legyen, nem csak azt, hogy legyen. Egyébként a vitamin valóban jó tanács, nekem is eszembe jutott időközben. Persze az elevitben és társaiban nem hiszek, egyszerűen csak egészségesen étkeznék, és talán 2-3 naponta bevennék valamilyen multivitamint.

Egyéb jó tanács?

2012. okt. 20. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elevit és társai valóban felesleges viszont b vitamint szedhetsz nyugodtan! Próbálj meg nem stresszelni semmin mert a stressz gátolja a progeszteron termelődését ami a teherbe esést könnyíti meg illetve megakadályozza a korai vetélést! A 12.hétig az anya termeli ezt a hormont később pedig már a méhlepény! Amúgy 1 pohár barna sör jótékony hatással van a szervezetre,hogy pontosan mi már nem emlékszem rá,de olvass utána! Ha teheted bio boltban vegyél homoktövis lét 2000forint 0.5liter,de több c vitamint tartalmaz mint egy citrom,egyél petrezsejmet az is tele van c vitaminnal,a vörös hagyma baktérium ölő hatású és a fokhagyma fertőtlenítő hatású továbbá a csipke bogyó és bodza is tele van c vitaminnal! Az ananászt próbáld kerűlni,mert az gyorsítja az anyag cserét! Remélem semmit nem hagytam ki :)
2012. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szundika20 ***** válasza:

Szia!

Én is 8 hetesen vetéltem el nekem se tudták megmondani mitől....mindent ugyan úgy csináltuk mint előtte és védekezés mellett 4 hónappal később terhes lettem... :) :(

Nem szedtem semmi vitamint és a párom se ugyan úgy ivott 1-2 felest ha volt alkalom... =) Sok Sikert!:) Drukkolok

2012. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!