Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken kellett volna megjönn...

Pénteken kellett volna megjönnie, még mindig semmi vérzés, de tegnap is meg ma is negatív teszt. Ilyenkor mi a fene van?

Figyelt kérdés

A p.é. körüli tüneteket is később érzékeltem, mint szoktam... Most a hasam is egyre erősebben fáj.

Lehet az, hogy sokat stresszelek mostanában, és ezért az egész ciklus elhúzódik?

Védekezünk mindig rendesen, és nagyon nem kéne most még egy baba egy 8 hónapos meg egy 2 éves mellé...

Gondolom csak késik, de attól is félek, hogy akkor meg más baj lehet.

Tudtok nekem vmi okosat mondani azon kívül, hogy menjek orvoshoz? :) Leghamarabb szerdán tudok ugye most egyáltalán időpontot kérni.



2012. okt. 21. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a peteérésed később volt így a megtermékenyülés is később lett,tehát a teszt ha valóban terhességről van szó még nem mutatja ki! Ha fogamzásgátlót szedsz akkor nem hinném,hogy azért késik,mert a gyógyszer mellett mindig pontosan kell megjönnie! Ha esetleg szoptatod még a picit akkor lehet amiatt is késés illetve kiesés,de okozhatja ciszta és fertőzés is! Szerintem kedd szerda csinálj még egy tesztet 10 es érzékenységűt,tudom,hogy mész orvoshoz szerdán,de talán tudni fogod,hogy azért mész e,mert babás vagy! Remélem nem volt nagyon keszekusza amit írtam :)
2012. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót, de mivel mindig használtunk gumit, és már a két negatív teszt után azt hiszem elég kicsi az esély a babára, de olyan ideges vagyok, hogy azt el nem tudom mondani...

Egyszer régebben volt olyan, hogy majd egy évig leállt a ciklusom. Akkor voltam olyan hülye, hogy el se mentem orvoshoz (mivel egyedül éltem, nem volt kérdés, hogy vmi nem oké...) Lehet most is ez lesz, de ez a bizonytalanság borzasztó. Főleg, hogy ha mégis bébi lenne, akkor a legrosszabbat kellene elviselnem :(.

2012. okt. 22. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A stressz ,idegeskedés is okozhatja az esetleges menses késést! Próbálj meg nyugodni! Ha holnap sem jön meg,szerdán menj el orvoshoz,lehet nincs semmi gond és tényleg csak azért késik mert stresszelsz nehogy baba legyen! És ha már orvosnál jársz iras fel fogamzásgátlót,hogy legközelebb ne keljen aggódnod :)
2012. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!